Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Náš stát je nějak nastavený a každý, kdo tu žije by měl ty podmínky respektovat. Je spousta možností, jak přijít k penězům legální cestou. Investice do půjček je tak jednoduchá a přitom výnosná možnost. Není potřeba se o nic starat a peníze se vám vrátí bez práce zpátky a ještě se ziskem.

  • Já na tom nevidím nic špatného.. kdybyste ty peníze měli, tak byste si asi taky radši zařídili offshore společnost s nižšími daněmi, než abyste se každý rok připravili třeba o desítky nebo i stovky tisíc, nebo ne?
  • Je ale zajímavé, že Sobotkovo progresivní zdanění nikdo z dnešních parlamentních stran nikdo nechtěl a nechce. Takže proč to někdo oficiálně neřekne???
  • tak ten člověk co tvrdí že babiš dává nějaký peníze na charitu by mě rozesmál nebo spíš rozplakal *15* *1*
    takovej reklamní blábol *1*
    • až na to že jeho plat jako ministra financi šel na charitu.ale to ti na školení VUML neřeknou
  • a co bylo doteďka asi tak švýcarsko než daňový ráj ??
    a nikomu to nevadilo
  • Proto z gruntu a život opět v socializmu.To bude zase lidí v novém kabátu již se na tu maškarádu těším .To bude pomýlených .Tomu se říká lidská komedie a ubohost tohoto spolku nebo národa?
  • Zaplatils daně na příští rok uhlíří? *2* *2*
  • Babinskej platí daně 700 milionů ročně. Sám to přiznal. Ale jeho firmy mají státní dotace 6 miliard ročně! A to nepočítám těch směšných 50 milionů na Čapí hnízdo!
    Zdá se vám to morální??? *16* *16* *16*
  • To údajný zloděj Babiš platí daně v ČR a svůj plat celej posílal na charitu.Dělá tohle třeba Kalousek?
    • Platí daně??? a já myslel že si kvůli tomu aby je neplatil zařídil ty korunové dluhopisy ze kterých má každý rok 90000000 čistého bez jediné koruny zaplacené na daních , a jeho firmy každoročně také zinkasují na dotacích víc než zaplatí na daních ....
    • Ne Kalousek ale Kradousek! *2*
  • A ještě k tomu si vymyslela vraha! Reklama je reklama *1*Omlouvám se : Ne vraha jen násilníka!!! *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit