Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koho jen mi ten portrét připomíná???
    • Stačí když se podíváš do zrcadla. *1* *1* *1*
      • To se mýlíš. Každý den se sprchuji a holím a mám krátké vlasy. *2* *2* *2*
    • Simona
      • Kdepak, to sem celej já! *8*
  • Lidi si všímají, že v jejich okolí povážlivě přibývá onkologických nemocí a s tím spojených úmrtí ještě v produktivním věku, proto je třeba lidi uklidnit, že rakovina tu byla odjakživa a je to vlastně normální. Už ale nikoho nenapadne zveřejnit, že za posledních 25 let vrostly počty onkologických onemocnění v české populaci o 84 procent. Ještě na konci 80 let byla rakovina poměrně řídkým onemocněním, které spíš zabíjelo lidi v pozdním věku, takže z čeho to dnes asi může být? Dnes bohužel na rakovinu umírají stále mladší ročníky a to i přes výrazný pokrok ve zdravotnictví. Sami onkologičtí lékaři tvrdí, že je to hlavně špatným jídlem, permanentní únavou a všudypřítomným stresem, který lidem snižuje obranyschopnost organismu.
    • Důsledek současného režimu. *3*
    • a především taky kouření
  • takže mi vůbec nemusí vadit že piju jedy, jím jedy, dýchám jedy, z vodovodu na mě tečou jedy....?! vždyt ono nám to přece vůbec neškodí, to že 70 % populace má zkušenost s nádorem nebo rakovinou je přece "normální"
    • Je třeba alespoň pít kvalitní pivo...
      • nebude..nebude..
  • Pračlověk měl životnost asi 25 let, takže se mnohé choroby ani nestíhaly projevit...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit