Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kradl jako straka, ostatním arogantně radil, jak co mají dělat, ty jeho žvásty v PS se nedaly poslouchat a teď se chová jak zbabělec a vymýšlí nesmysly:( Takovýto bezcharakterní ubožák se podílel na řízení naší země? A ještě má svoji ordinaci jako doktor? Kdo se od něj nechává léčit? To by mě zajímalo...Ani známka studu, omluvy? Akorát tak litování sebe sama. Tenhle šmejd by měl chodit kanálama. Brrrr..
    • A je smutné,že takových vrcholných politiků máme více jen nebyli tak hloupí a nenechali se chytit.Co mně ale mrzí je,že u nás není zákon který by postihoval politika za čin,který by ublížil výrazně občanovi a to ekonomicky,morálně,zdravotně atd.Sobotka,Kalousek,vlastizrádce Klaus atd už by dávno bručeli.Není holt u nás politická odpovědnost.
  • Za úmyslné zdržování soudního řízení bych mu napařila nějaký ten rok navíc...
  • Toto je další ukázka židoviny bez etiky.Bylo nám vždy presentováno,že dostal krabici" s výhrou" 7 mil.Kč od vína jako úplatek a ejhle on ten ptáček toho měl víc.Málem jsem ho litoval,že je obětí deformacie po česku,kdy byl spestřením drahé a neodborné práce PS hodící se do školy.Jak je možné,že ho měl zastupovat příbuzný soudce,to mi připadá,že se také chtěl dostat k lizu a na poslední chvíli mu došlo,že to může smrdět od hlavy jako většina případů.
  • Už aby seděl....
  • Rath půjde za DRát.
  • V odposleších takový poseera nebyl.Kdyby se choval aspon jako chlap.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit