Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kniha multizlocince Ratha, excoury a zkrachovale Paroubkovy sexualni zlatokopky je totalni propadak a lezak. Drtiva vetsina lidi zlocince odmita, protoze si dobre uvedomuje, jak jejich miliardove kradeze, podrazy, korupce, lzi a vrazdy kazdemu z nas skodi.. Par hlupaku z Hostivice ale celkem chapu. Zrejme chteji mit pamatku na to, ze zili se skutecnym mafianem..
  • O knihu bude rozhodně obrovský zájem, lidé chtějí znát co je v tomto státě špatně.
  • Tahle republika si nezaslouží nic lepšího, než má. Z kriminálníků se vyrábí celebrity, v Parlamentu může zasedat kdejaký mentálně a inteligenčně zaostalý jedinec a na Hradě sedí vygumovaný násoska. Zlatí komanči a jejich vypatlaný Milouš Jakeš! Z toho se dala dělat aspoň legrace. To, co je teď tady, je k uzoufání. *12*
    • Dnesni stav je primym dusledkem totalni devastace komunistiko-estebacke zlocinecke korupcni mafie a jejiho podvodu na obcany v r. 1989, ktery rude zrudy zachranil pred lucernani, umoznil jim ovladnout opet stat a rozkrast, co jeste abylo..
    • Opět ty hnoji tečko?
  • Po přečtení příspěvků, musím konstatovat, že úroveň diskutujících je strašná. Z jedné strany závist (chytrá a krásná paní Paroubková), z druhé strany všichi už ví že pan Rát je supr zločinec, i když zatím probíhající soud tomu nenasvědčuje. Asi to chce trochu nadhledu. Celý proces je msta Kubiceho a spol. Co třeba se řádně podívat na daně z lihu nebo PHM. Tam utíkají miliardy, ale část jde asi do správných rukou. Východisko asi není.
    • To jste ještě nešetl pisatele s nickem Not CSSD.
      • Jo, ten hned jak vystřízliví, tak tady bude.
    • Já nic strašného neřekl. Jen, že se mi líbí mladá Paroubková. Je to přesně můj typ. Ale musela by být zticha. *4*
      • Zrejme jste starecek nad hrobem. 40-leta vyzila excoura zadna mladice neni. Musite byt take neuveritelny hlupak, kdyz vam nevadi tak zrudny odpdad.. *1* *1* *1*
        • Paní nebo slečno Radko. Asi závist z vás mluví, přesto by to chtělo trochu lepší slovník. Psát o vás v podobném duchu by vás jistě nepotěšilo.
        • Jsem tzv. Husákovo dítě. Kolik je vám? Šacoval bych vás tak na 82-86. Jsem hlupák, protože se mi líbí blondýny? Líbí no. Vy jste brunetka, pardon, tedy, byla jste?
  • U nás na dílně o knihu byl veliký zájem . Pět výtisku bylo zakoupeno do knihovničky brigády kapitalistické práce,
    • Vypadla zrejme poznamka "PLACENA REKLAMA"... *1* *1* *1*
  • Honem paní Paroubková říkala, že je to bomba a velká knihkupectví se o knihu poprala. Autogramiády se účastnilo několik desítek psychopatických nepodplatitelných novinářů.
    • Jedine podle rathovskeho "lzi pouzivam kazdy den"... *1* *1* *1*
    • No, Paroubková, kdyby vůbec nemluvila, tak je i hezká. *15*
  • Ten bude mlžit i kdyby ukrad celou republiku !
  • Rath je zloděj a dělá ze sebe ukřivděnou hvězdu.To je unikum
    • Souhlas.Tenhle psychopat nemá vůbec žádnou zpětnou vazbu. Kdyby pracoval v koncentráku bude horší než Mengele a ještě se bude cítit ukřivděně.
    • Nejen zlodej, jak ze svych zrdoju BIS vi i prezident. Take uplatkar, gangster, organizator organizovaho zlocinu a spiknuti za ucelem pletich pri verejnych soutezich, podvodnik, vyderac, lhar, vyberci vypalneho, masovy korupcnik kritizovany i EK EU, mravni bigamisticka zruda, tezky phar atd. atd. Takova zlocinecka zruda se nikdy nemela dostat do politiky.

      Ale svet je spravdlivy. Jako multi-slozinec Rath je Bozim trestem pro sveho otce - hochstaplera z komunisticko-estebacke korupcni mafie a registrovaneho praktikujiciho udavace, ktery ublizil mnoha slusnym lidem, tak Rathovi synove budou trestem pro multizlocince Ratha, protoze z nich nic jineho, nez recidivisticke kriminalni zrudy nevyroste.
      • blb?
        • Multizlocinec Rath blb neni, protoze dokaze obelhavat soustu jednodussich hlupaku. Je ale tezky psychoap, "jako vystrizeny ze skript".. *1* *1* *1*
      • Co to žvaníš? *7*
        • Zkus si to prelouskat jeste jednou. Kdyz to nepomuze, zeptej se maminky! *1* *1* *1*
  • Tak stihl rozdat exhiboušek podpisy a po soudu bručet,kniha pochopitelně nevalné kvality a hodnoty bude obsahovat nářky a nepochopení sRatha,snažícího se stylizovat do role mučedníka. Kupovat takový sebestředný brak rozhodně nehodlám *2* *2* *2*
  • Škoda že kniha už je vyprodaná, koupil bych.HAY
    • Naopak je to lezak, ktery nikdo nekupuje, jen par hlupaku z Hostiovice, aby meli suvenyr, ze zili s opravdovym mafianem. *1* *1*
      • Vy jste z Hostivic? Rathova sousedka? Aha.
        • Z Hostivice, podle vzoru - blbe!
          • Ještě se vracím. Našel jsem tohle. Na cit se mi "ty Hostivice" jevily lepší.
            citace
            "Již spisek Brus jazyka českého z roku 1881 uvádí tuto obec jako druhý ze čtyř příkladů názvů, u nichž „jsme v rozpacích“ při volbě správného tvaru.[2][3] Podle jazykové poradny Ústavu pro jazyk český se jméno města správně používá jak v jednotném čísle ženského rodu (ta Hostivice), tak i v pomnožné variantě (ty Hostivice). V „často kladených otázkách“ poradna udává jméno Hostivice jako příklad jména s oběma možnými skloňováními.[4] Obě varianty uvádí jako rovnocenné rovněž publikace Aleny Polívkové Naše místní jména a jak jich užívat.[3] Dříve údaj o správném tvaru uváděl Statistický lexikon obcí, později (např. v roce 2005) však již u názvů žádné mluvnické údaje neuvádí.[3]

            V odborných textech a na úředním webu se název města používá v jednotném čísle ženského ."

            konec citace

            Takže BLBE, než začneš někomu nadávat, víš co...
          • Jste opilý? Co podle vzoru, jakého?
            Nedával jsem pozor, tušil jsem ty Hostivice. *1* Už vím, že je ta Hostivice. Kdybyste nevěděl, tak je to vzoru růže, chytráku blbé.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit