Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • John odmítl slovy:Vy hrabete víc tak držte hubu !
  • Nenahlásil-li ten Rathovic narcis trestný čin, ačkoli o něm věděl, je jeho debilita do nebes volající až varovná. Zároveň je ovšem pravdou, že taková věc se mezi našimi politikáři celkem s jistotou ztratí.
  • Přátelé, pochopte, že toto názorové okno bylo vytvořeno uměle. Je přeci lepší nechat lidi vyřvat přes anonymní stránky, než na náměstích. vy se tady jen hloupě napadáte a vrchnost se směje.
  • To by nebyl mudrlant a kecal Rath, kdyby všechno nevěděl. Z pozice svého vlivu a možnosti měl zařídit, aby této "trestní" věci bylo zabráněno. Neudělal to, a je proto spoluvinen. Ale čeho, to zatím není vůbec dokázáno. Pouze kecy a politické hrátky médiií jako vždy.
  • Vážení, jak čtu vaše příspěvky, je mi jasné, proč je ve státě takový bordel. Asi kvůli takovým, jako jste vy! Takovou sestavu mimořádných blbů a hňupů jsem už dlouho nepotkal. Neskutečné, jak utíkáte od tematu a sklouzáváte do nádávání a hojení vlastních mindráků. Tolik hovadin pohromadě už jsem dlouho nečetl!
    • samozrejme ze se musi utikat od takto polozenych temat. ti 2 kradou a toho tretiho byste chteli ocernit, ne-li zavrit.
    • Honzo, ten Tvůj článek je upřimná sebekritika!
    • Tak Honzo podívejte když někdo nemůže potlačit vlastní emoce, odbočuje od tématu. Já Vám to napíšu jinak, pokud pan Rath vše už dávno věděl, měl vše nahlásit! Pokud tak neučinil podílel se na trestné činnosti a měl by sdílet trest!
  • To vše, co v současnosti sledujeme, je pouze chyba všech těch, co cinkali klíčema na náměstích. Lidi tu revoluci udělali,ale pak nebyli schopni ji sledovat a vyhodnocovat. Lid naletěl velkohubým projevům antikomunismu,naletěl "neviditelné ruce trhu", lid naletěl vlastně všemu co v uplynulých dvaadvaceti letech šlo kolem něho. V rámci "demokracie" přišel o bohatství této země a nahlédl do tváře těch, kteří je přesvědčovali o svobodě a demokracii,volném cestování a o tom, že nebudou muset stát fronty na banány. Za to lid ztratil svobodu úplně,demokracie je pouze pro vyvolené a na blahobyt se může dívat přes vysoké ploty těch, kteří byli ve správnou dobu na správném místě.
    • Schopni toho byli, ale byli příliš líní na převzetí vlastní odpovědnosti. Dnes jsou spaření z důsledků a vyčítají je všem ostatním v internetových diskusích.
    • co to plkáte za pitomosti????
    • Víš co, najdi si nějakou jinou zem, kde ti systém bude vyhovovat. Už jich po světě moc nezbývá, ale je tu třeba ještě Bělorusko, KLDR nebo Kuba.
      • Beru Kubu !
      • Není třeba. Korupcí, soudnictvím, sociálním presem, lží a nenávistí vůči obyvatelům jsme se uvedeným zemím přiblížili,ne-li je předčili. Pokud to nevidíš,tak ty země navštiv.
        • No ty jsi tam určitě byl,že tak blbě žvaníš...Podle tvých příspěvků usuzuji,že tak možná v Lidlu za barákem. Z tebe přímo vyzařuje ta malost české ukřivděné NULY,která sama není schopná něco dokázat a tak jen rebeluje,blbě remcá a kope nenávistně kolem sebe.... *1*
          • a co delas ty jiricku? jenom propagujes neco ani nevis co! bys potreboval nakopat od male ceske nuly.
    • Pravda pravdoucí. *9*
  • nejhorší ze všeho je, že má spoustu těch, kteří stále za ním jdou a volbyjsou ještě daleko. Znám to jsem středočech
  • Pokud Rath věděl, že se někdo dopouští tr cinu měl to oznámit, takhle je spoluviník blb prašivej
    • ku.vaaa Gemo, já tě nepoznávám... *2* že by jsi konečně zmoudředřel ? Tak vítej v klubu... *1* *1* *1*
    • ne-e-e, má imunitu a posraneckou soudržkost ... *1*
  • Dovolím si připojit komentář k populistovi Rathovi. Je mi 82 let, nikdy jsem v žádné straně nebyl a už nikdy nebudu. Mohu Vám sdělit, že Rath je velmi a velmi špatný odborník jako doktor. Diplom získal pouze, že otec, který byl vynikající doktor jeho diplom zaplatil, protože s jeho znalostmi z medicíny,, které byly tragické a sám nebyl schopen diplom obhájit. Z těchto důvodů se dal na politiku nejdříve pravicovou a nyní levicovou. Co slovo to lež a výmysl, který je nepravdivý.Tyto slova opírám o znalosti, protože bohužel jsem jeho příbuzný, a přátele jsou dány.Můžu Vám sdělit, že jeho vlastnosti a charaktér je na nule, svojí ješitností lhaní, podvody si sám rozbil celou rodinu s jeho rodiči jsem byl velký kamarád a ty se za jeho chování a vystupování strašně styděll ..
    • Myslím, že věk nerozhoduje, ale nenávist dokáže zatemnit mozek i starci 82 let, jen nevím, kdo vás platí. Ráth je naopak nepohodlný, všem zlodějům z politiky.Myslím, že vaše povahové vlastnosti pan Ráth odhalil již dávno.Váš otec byl daleko upřímější a hlavně si nevymýšlel nenávistné články.Zřejmě budete jeden z hňupů ODS.
      • proto píšeš jakio anonym, řže seš taky ujetej jako Rath a chceš lhát
    • Teď jde ješte o to, jestli Ti můžeme věřit. To že jsi jeho příbuzný může napsat kdekdo. Ostatně o speciálních pracovištích zřízených stranymi ODS a VV za účelem zasahování do internetové diskuse jsme již před časem slyšeli.
    • No a vidíte, jak se jsou lidé hloupí stále volí kandidátku s panem Ráthem
      • Taky je nechápu, proč ho pořád volej..............
    • Vážený pane, i já jako pacient, mám tu smou zkušenost, proto jsem se u něj přestal léčit, né jenom proto, že mediciněw opravdu nerozumí a ukaždého pacienta si sprostě a bez ostychu říká o obálky s vysokzýumi sumami. Tak sprostě jak vystupuje v parlamentu tak se chová k nemocným lidem. Bohužel jak to sleduji se chovají různí představitele ČSSD, třeba Dinsbír.
    • Pane, to Vám ráda věřím. Nerada soudím lidi, které osobně neznám, ale o panu Rathovi si vzhledem k jeho vystupování v médiích nemyslím nic dobrého. Je zvláštní, že se už léta zuby nehty drží v popředí politického dění, aniž by cokoliv vyleřešil a vylepšil. Zřejmě hroší kůže.
  • Když dali Rathovi pokutu za to, že o Kalouskovi řekl pravdu, to jsem tedy zvědavý, co parlament udělá se svým poslancem Bémem? Pokuta? A kolik? Stydím se za své poslance a senátory, stydím se za prezidenta a ještě víc za vládu.
    • To bude konfiskace veškerého majetku co nabyli po roce 2000 a cela vedle Kájínka
      • to v případě poctivého, tady asi nic jako promopro a mus

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit