Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan doktor Rath bude velice brzy osvobozen a odškodněn!
  • Rath je politický vězeň, a možná bude jednou i prezident, má na to!!!
  • Kradli,to je neoddiskutovatelné a na jakém základě je odsoudí je mi docela fuk.Kdo káže vodu a pije víno a nakonec se z něj vyklube infantilní zloděj,patří za mříže.Tady snad ani není o čem diskutovat.Zloděje zavírají všude na světě,jediné co mě mrzí,že vedle něj nesedí spousta soukmenovců z parlamentu a bývalé vlády.O koho jde se snad nemusím moc rozepisovat.
  • S křovím se pracuje od doby co začaly veřejné soutěžě. Že by se o tom dozvěděly pánové od policie až dnes u p.Ráta, to se mi nechce věřit. Pokud je řídil Íčko, byli asi slepí a hluší . Jinak to není možné. Novodobá STB také na nic nepřišla. Opravdu máme špičkový spolek co nás má chránit.
  • Jeden se nestačí divit jaká spodina tady fandí DRathovi.
    • Do jaké spodiny patříš ty tečko?
  • Že podvodnice Salačová kradla pro TOP09 je zcela jasné!Místo Ratha patří do vazby Kalousek a Karel.
  • Z té Salačové je mě na zvracení. Nyní naříká brečí a dělá ze sebe
    chudinku. Přitom je to součást té polistopadové pol. podnikatelské mafie.
    To co říká pro mě nemá žádnou hodnotu. Ta se snaží zachránit si jen
    svůj krk a ochotně stáhne pod hladinu všechny kolem.
    Předala firmu svému chlapci který ji přejmenoval a jede se vesele dál.
    Stejně jako firma X nadělala dluh. Přejmenovala se na xy a fungovala se
    starýma lidma jako nová společnost bez dluhů. *1* *1* *1* *1*
    Podnikatel a zloděj v dnešní době jedno a totéž jest.
  • Všeobecný trend při získání veřejné zakázky je zadat pro vítězství v soutěži nejnižší cenu..
    Vítěz při zahájení stavby okamžitě zjistí že jím odsouhlasená cena je nedostatečná a musí se navýšit o 50-200%. Odsouhlasování navýšení ceny díla neprovádí odsouhlasitel generální , ale pouze úředníci nižší úrovně.
    • ...ano, to bezna praxe. Nakonec se pekne vsechny zaintwresovane firmy vystridaji (metoda dnes vy dostanete zakazku a pristi druhy v poradi) a zadavatel ma provizi a firmy zakazky.
      • Ano, klasika.
  • Jestli bude odsouzen jen na základě výpovědí téhle "dámy"- a zatím to vypadá, že na něj nic jiného nemají, tak to bude opravdu jak v padesátých letech. Nechci se nikoho zastávat, ale od začátku mám dojem, že tady není něco v pořádku. 15 měsíců ve vazbě, želízka jak vrah-no nevím!
    • ... takže to byl vlastně hodný chlapec? Jak to tady čtu, bohatým bral a chudým dával? Chudák.
  • Koukám kolik tady DRath má obhájců. Že by taky dostávali krabice od vína? Hlavně, že "víte" jak to všechno bylo a kdo "je" a kdo "není" vinen.
    • My to víme, ale ty cikáne nevíš nic!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit