Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pořád čekám, až nám ukážou tu krabici s milionama, jak ji berou z rukou Ratha a na fleku otevírají. Aniž by s ní někam odešli a bylo jasné, že s ní nemohli nikde v zákulisí manipulovat. Jestli se toho nedočkáme, tak nakonec Rátha musí pustit. To zase bude brajgl.
    • A ty si kdo, soudruhu, že by ti museli něco ukazovat?
      • Já jsem Čech a nejsem z problémové menšiny jako ty soudruhu.
        • Ty děláš Zdeňkovi advokáta, že za něho odpovídáš?

          Pokud jde o mne, jsem také Čechm narodil jsem se v Čechách, doma se mluvilo a mluví česky, mám česk školy. Když tady v hospodě U Tiscali čtu příspěvky, tak mám dojem, že patřím k menšině těch slušných lidí, která má problémy s tou většinou, která považuje slušnost za "buržoasní přežitek". Nevím jak ty, ale já soudruh nejsem a nikdy jsem nebyl.
    • pustili kmotry z ODS a ti shrábli ze statní kasy nemalé prostředky,proč by nepropustili Ratha,na něj nemaji nic a drží jej už 14 měsíců neoprávněně v kriminále.Sedět by měl Vondra,Parkanová,Nečas,Nagyová-ti okradli stát o mnohem více a pro sebe,Rath měl finance na zvelebení nemocnic a kulturních památek,které jsou po jeho zadrženi na rozpadnutí a již mohly fungovat.
    • Neboj oni už to mají ve filmovím ateliéru natočené.
  • Bába Salačová si koleduje o to auto, které ji náhodou přejede, A JEŠTĚ SI VYMÝŠLÍ
    • No tak to bych Drathovi neradil, protože by mum ohli přičíst úkladnou vraždu.
  • Proboha lidi vzpamatujte se. Takhle se jednalo na každé radnici, každý úředník který měl razítko hrabal. Nejedná se jen o radnice, ale i o státní podniky, dokonce i o soukromé, kde se jednalo o daňové úniky, nebo naplnění různých fondů. Nějaké komentáře typu předchozích příspěvků jsou irelevantní a pramení z neznalosti českého podnikatelského prostředí.
  • Bába si zatápí pod vlastním zadkem.
  • Paní Salačová se zřejmě domnívá, že pokud půjde na ruku v tomto honu na čarodějnice těm, kteří si ho objednali,( dle vzorů z padesátých let), tak že jí pan Kalousek zajistí zakázky na doživotí. Je hluboce na omylu. Nikdo!!! nebude již nikdy s firmou kterou fiktivně převedla na syna NIKDY!!! spolupracovat. Tímto se totálně znemožnila a vše se jí brzy vrátí.
  • že te bonzačce Salačové není hanba.Určitě má praxi z dob,kdy donášela na STB.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit