Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je dojemné jak se DRath modlí. Copak asi odříkává? Anděllíčku, můj strážníčku, opatruj mi mou dušičku, opakuj ji ve dne v noci od justice a od zlé moci.
  • Ať dají všichni sociální demokrati ve středočeském kraji své posty k dispozici
  • Všichni co se okolo p. Ratha motali, museli o jeho svinstvech vědět, tak co to tady teď předvádějí za divadlo. *11* *12* *16*
    • tak, tak, ukázalo se že Ráth je sice šíbr silného kalibru, ale nelze věřit, že sám vypracovával nadhodnocené projekty, sám si je na radě schvaloval, psal schvalující a doporučující posudky pak je sám vybral ve výběrovém řízení a realizoval. Tomu, že že si sám nosil peníze domů do skrýše pod podlahu věřím bez problémů.
  • A co Vondra jak to že není ve vazbě a Bém ten krad sám ? A co Šnajdr a ředitel VZP ti nic ti jenom brali peníze za funkce a koukali jak se rozkrádá a co ubozí 2 europoslanci a co titul Bendy, Řábkové a dalších jejichž zlodějárny a podvody v tichosti vyšuměly ?!!! A je jedno z jaké jsou strany. Rath- to je politická kauza.
    • Blbe, to je článek o socanech, tak proč tam pleteš slušné lidi?
  • Že by co Rath započal, Moravčíková dokončí???!!! Uvidíme, jestli z toho bude na blití.
  • A jak je to s panem Janouškem??? A jeho zlodějinou! Když by měl být pořádek, tak by z krajského vedení museli odstoupit všichni snad až mimo uklízeček.
    • Připomeňte mi, prosím, co pan Janoušek ukrad
      • Jako lobista na každé státní zakázce minimálně pěkných pár set tisíc korun! A kdyby se povedlo letiště tak to byly miliardy
      • Kdyby se poctivě , objektivně rozkryly kšefty, co měl s Rátem ,
        moc bysme se divili, o kolik nás toho připravili ! ! To by byl balík !
        • Pardon, už blbnu, s Bémem ! Ti lotři se mi už pletou, kolik jich je !
          • A vždyť to máš jedno: Bém jako Rath, jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet. Rozdíl je v tom, že jeden bručí a druhý ne. Zatím.
      • Hodně ideálů o demokracii obyčejným a čestným občanům tohoto státu.
        • aha a to je prosím jaký paragraf?
          • Na to není žádný paragraf. ale to je Morálka, Čest, Úcta k druhému a nebo také křesťanské Desatero. To jsou všechno hodnoty na všemi paragrafy, protože tvoří Spravedlnost, Právo s velkým P, které se ve všech civilizovaných zemích ctí a v jejichž duchu se ty paragrafy vykládají. Ale to se v těch východních stepích neví.
            • to je pravda a souhlasím, ale měl jsem dojem jako by se 11111 pohoršoval nad tím, že někoho stíhají /Rath/ a na někoho, že se zapomíná, tak jsem chtěl vědět na základě čeho by žalobu na Janouška vedl. To co popisujete vy může řešit až vyšší instance "Boží mlýny".
              A jak to dopadne s jeho dopr.nehodou? Zraněná vietnamka si po patřičné finanční injekci vzpomene, že mu před auto upadla sama a tak zbude jen řízení pod vlivem alkoholu a za to dostane pokutu a odebání řidičáku. Nic vyjímečného - pod vlivem alkoholu jezdí spousta řidičů různých funkcí a pol.orientace. No a ten rok bez papírů ho bude vozit řidič.
    • Dotycny s.Janousek pachal a nadale pacha trestnou cinnost na uzemi Hlavniho Mesta,a to je brano jako samostatny celek.
      Jinak zkorumpovana policie,St.zastupitelstvi a soudy jsou po celem uzemi tohoto statu,dali se tato oblast statem vubec nazvat. *16*
      • Jo pan Janoušek, to je ten co mu ta zlá ženská rozbila auto a pak mu skočila pod kola a ještě předtím mu násilím nalila do krku chlast, takže se pak policajti při měření domnívali, že pil. A ještě ho ta zlá ženská ohrožovala a vyhnala ho od policajtů, takže to vypadlo, že před nimi utíká. Ale vrchní zametač Rampula to jistě už zametl. Teď ještě zavřít tu zlou ženskou za osočování toho chudáka pana Janouška.
        • tady se nic zametat nemusí a pro zraněnou ženskou je ten kotník jako by vyhrála hlavní v lotérii. Když už mě má někdo přejet autem a pochroumat mi kotník, tak ať je to týpek s tučným kontem v Porsche ochoten se mimosoudně vyrovnat, než nějaká socka ve Š120.
  • Dyt musela všechno vědět, jde to stále dokola ! !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit