testovaci text

Diskuse pro Článek

Rathovi nepomohla stížnost na soudce. Podjatí nejsou, soud pokračuje

19. 2. 2018 – zpravy.tiscali.cz

Pražský vrchní soud zamítl stížnost obžalovaných v korupční kauze kolem Davida Ratha ohledně nestrannosti soudce Roberta Pacovského a jeho trestního senátu. Rozsudek znamená, že soudní jednání kvůli ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 4

napsat komentář

doktor11 tiscali.cz

8 souhlasí, 8 nesouhlasí

Krabicový čaroděj už měl dávno bručet ale vzhledem k tomu že máme takovou justici jakou máme a žijeme v Česku se vlastně nic mimořádného neděje.V jiné demokratické zemi už by bylo dávno rozhodnuto ale Česká banánová republika má zcela specifický a prohnilý justiční systém takže se není čemu divit.
19.2. (29 dnů)
vlákno reagovat

Honza (inkognito)

7 souhlasí, 4 nesouhlasí

Hrozné na tom všem je, že se soudy potáhnou 10 let a pak mu dají, pro zdlouhavost trestního řízení, jen podmínku. A nakonec mu ještě budeme muset zaplatit čas, který strávil ve vazbě, vysokým odškodným.
19.2. (29 dnů)
vlákno reagovat

Rath? (inkognito)

9 souhlasí, 6 nesouhlasí

vyhlášený špinavec republikového formátu. Pokud je špína přistižen s krabicí peněz a nyní ještě sprostě prská měl už by konečně do šatlavy.Už nyní je v učebnicích uváděn jako stejné slovo k Sarka Farkovi, Graselovi a podobným vyhlášeným loupežníkům. Tihle se alespoň nemrskali. Tady špinavec navíc pochtíval peníze za poslancování i když byl za mříží. Rodina musí mít radost z takového povlu.
19.2. (29 dnů)
vlákno reagovat

V.I.L. (inkognito)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

To víte - odchovanec "páté kolony" zločinecké smečky KSČ - ČSSD.
Nakonec není on přece ze stejného hnízda jako jakýsi zeman - prolhaný křivák, zasviňující pražský hrad - to víte příklady táhnou. Tak si ten doktorský fracek jen holt bere příklad ze svého spolustraníka.
21.2. (27 dnů)
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.