Přejít na výpis diskuzí

Rathovi nepomohla stížnost na soudce. Podjatí nejsou, soud pokračuje

19.2.2018 12:27
von 4 příspěvky

Pražský vrchní soud zamítl stížnost obžalovaných v korupční kauze kolem Davida Ratha ohledně nestrannosti soudce Roberta Pacovského a jeho trestního senátu. Rozsudek znamená, že soudní jednání kvůli stížnosti přerušená loni v říjnu, budou pokračovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krabicový čaroděj už měl dávno bručet ale vzhledem k tomu že máme takovou justici jakou máme a žijeme v Česku se vlastně nic mimořádného neděje.V jiné demokratické zemi už by bylo dávno rozhodnuto ale Česká banánová republika má zcela specifický a prohnilý justiční systém takže se není čemu divit.
  • Hrozné na tom všem je, že se soudy potáhnou 10 let a pak mu dají, pro zdlouhavost trestního řízení, jen podmínku. A nakonec mu ještě budeme muset zaplatit čas, který strávil ve vazbě, vysokým odškodným.
  • vyhlášený špinavec republikového formátu. Pokud je špína přistižen s krabicí peněz a nyní ještě sprostě prská měl už by konečně do šatlavy.Už nyní je v učebnicích uváděn jako stejné slovo k Sarka Farkovi, Graselovi a podobným vyhlášeným loupežníkům. Tihle se alespoň nemrskali. Tady špinavec navíc pochtíval peníze za poslancování i když byl za mříží. Rodina musí mít radost z takového povlu.
    • To víte - odchovanec "páté kolony" zločinecké smečky KSČ - ČSSD.
      Nakonec není on přece ze stejného hnízda jako jakýsi zeman - prolhaný křivák, zasviňující pražský hrad - to víte příklady táhnou. Tak si ten doktorský fracek jen holt bere příklad ze svého spolustraníka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit