Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Rath starší,
    nebuďte trapnější než Váš syn....není to ani adekvátní vašemu věku,takhle dělat ze sebe pitomce.... *7*
    • Zoufalý pokus rodiny, zachránit alespoň něco z toho co Dráth nakradl. Takže sterej je stejný zloděj jako synáček. Jablko nepadá daleko od stromu. *12* *12* *12*
    • souhlas,zřejmě se už projevuje demence
  • Počkejme si, však on čas ukáže, zda dr. Rath byl takový vůl, že se nechal chytit. Mně se tomu nechce věřit. A co Řebíček? Ten k té miliardě, co jako ministr dopravy získal, aby si koupil vilu v Toskánsku, jachtu, byt v Dubaji a celou Slávii, i dluhy za ní zaplatil, to bylo jako normální?
    • co to tady kecáš a spekuluješ,Řebíček možná uplacel a kradl,ale nechytli ho,až ho při tom
      chytnou jak Ratha,bude obviněn a vyšetřován,co to tady blábolíš,to bych tu mohl taky psát,žeš možná kradl i ty!!!!!!?????
  • Zjevně malý Davídek neměl kde pobrat........... :))) Typická rodina, která žije zcela mimo realitu. Vážím si lidí, kteří ač movití a majetní, nedávají svoje bohatství okázale najevo. Toto není ten případ *11*
  • už mě s těma kecama kolem ratha začinaj lýzt na nerva, ted neuslyšíme nic jinýho než že za všechno svinstvo může rath s rodinou a nikdo jinej z politiků a jejich poskoků nekradl,
  • Lidsky se dá pochopit, že jako táta se zastává svého syna, ale tím mu moc nepomohl, spíše naopak dává návod k dalším otázkám , kde při takovém xxx platu se vzalo tolik peněz a jak byly tedy vytvořeny či z čeho a odkud pochází, což je otázka vůči finančáku a jeho dalšímu šetření...a to je pomalu snad ještě horší než ten "hloupý" úplatek...
    • a co mladej z Břeclavi.... nakonec oooooobrovská novinářská bublina....a když si vezmeš, tedy spočítáš ,, za ty roky co byl v různých dobře placených funkcích....a žádnejch chlastaček a rozhazování peněz nebyl, vilu v \Toskánsku ani hausbot či či nemá... tak těch 10 melounů zase není tak nic moc....No a jestli má informace, jakože má.. dávej něco do banky... tůdle nudle... taky tam mám jen co musím... kdyby krachla.. čemuž moc nechybí nezůstanu v luftu....ů-
    • Pane Oto, už jste někdy slyšel, že by finančák chytil velkou rybu? Ten tady je jen pro buzeraci obyčejných podniků a podnikatelů. A pokud se v dálce něco začalo objevovat, dostal přes prsty. Proč myslíte, že se rozpouštěla finanční policie? Řebíčky přece musíme PaCH - pomáhat a chránit.
  • Je jasný, že tohle jsou jen a pouze výmluvi ze strany jeho rodičů, kteří chrání vlastní děti a raději převezmou jejich problémy na sebe, aby se taci parchanti jako je Rath, kalousek a další nejmenovaný osoby mohli obírat nás o peníze které si sami vyděláváme!! ...dnešní situace ve vládě je jen pro smích! je to fakt hnus..vřele všem doporučuji odjet z Čr...
  • No jo tatínek se pere o syna.
  • No a pakze se maji duchodci spatne safra mit v 81 letech nasetreno na horsi casy 10 mg nvm na co pan rath senior ceka *1* *1* *1* *1*
    • pan otec dobře žil celý život nad poměry a ješte 10 milonů ,že jse nestydí tohle říct, že jsou jeho 10 milonů je dost hodně a tá věta ,že měl kdysi plat kralovský....to taky je co, nato říct
    • ... měnovou reformu ... *1* *1* *1* ať se Barča pudruje *1* *1* *1*
  • Samozřejmě, že peníze patří někomu jinému. O tom by mohl mluvit třeba Pepa z Hongkongu, strýc Vik, matka s krabicí od bot s penězi, které jaksi sehnal manžel ještě před smrtí a další. Proč by tedy nemohl mít jakýchsi pár usmolených milionů odložen i pracovitý otec, který je zapomněl u syna ve vinném sklípku, že? Já sám, po více jak 45 létech práce (skutečně ovšem poctivé), mám na stará kolena také několik tisíc (korun), abych teď vyšel s důchodem, když mi jej vláda musela trochu do budoucna ořezat, aby bylo na autobusy, jezdící po středočeském kraji.... A nebylo by dobře tvrdit, že kdo má hodně, zákonitě nechce ještě víc. Kdo je spokojen s tím co má našetřeno, nechť se tady laskavě přihlásí.
  • Pořád ještě platí, že stokrát vyřčená lež se stává pravdou *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit