Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám, že se soudruh Zeman svému páníčkovi přizná, snad mu strýček Vova odpustí a Milda bude moct opět zasunout svou ovarovou hlavu do jeho řitě.
  • Každý totalitní režim je zrůdný, ten komunista ze severní Koree nechal zavraždit svého bratra podobným způsobem. Rus bude obviňovat každého a to i Českou republiku jenom aby nenechal na druhém nit suchou. Putin moc dobře ví, že když obviní malou Českou republiku, tak se nemá jak bránit proti Ruské lživé agresi. Já bych vyhostil jejich velvyslance, za to Zeman leze Putinovi do zadku a přitom Putin má Zemana u prde......
  • Rusofilové vždy radí, abychom se starali o sebe, nás se přece to, co se děje na Ukrajině, natož ve světě netýká. No, tak teď se nás ruské lži také týkají a co s tím děláme? Náš ministr zahraničí, na přímé obvinění ruského ministerstva zahraničí, že jed může pocházet z naší laboratoře, prohlásí, že na takové řeči "nenaskočí"! On nepotřebuje reagovat na tak drzé obvinění! Možná, že svůj názor nabídne i na té schůzce představitelů EU, vždyť "nechat to být", je ten nejlepší způsob, jak jednat s agresorem, ne?
    • Zatím co náš druhý, nejpopulárnější politik(!), pan Stropnický, si pozval ruského velvyslance k podání vysvětlení až na středu (aby ho zbytečně neobtěžoval), pan Rjabkov, náměstek ministra zahraničí Ruska, už se vyjádřil ve smyslu, že nějaké bouře v Praze a v ostatních Ruskem označených zemích, nic nezmění na faktu, že jsme ten jed mohli vyrobit. Konotace jsou jasné - My, Rusko, s tím nemáme nic společné, tudíž vrahovi dali jed a poslali ho ti, kteří ho mají.
      Pan Rjabkov vychází s ruských tradic, hájit tvrdě vše, co se jeho země týká a předvídá i u nás bouři, já se obávám, že pan Stropnický se panu Zmejovskému (ambasador RF) nakonec omluví za obtěžování.
      Velmi mile by mne překvapilo, kdyby opravdu ukázal dveře pár desítkám špiclů s diplomatickým krytím. To by opravdu zabolelo, to by byla bouře! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit