Přejít na výpis diskuzí

Recept z kuchařky britské premiérky: Brexit natvrdo

18.1.2017 9:37
Pavel Jégl 33 příspěvků

Theresa Mayová uvařila brexit natvrdo. Naservíruje ho Britům i Evropanům ze starého kontinentu. A nevynechá ani Čechy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Něco pro obdivovatele oranžových revolucí. Důsledky toho, co tak vehementně a tvrdohlavě obhajují…zase nalítli na hrátky mocných v pozadí.

  http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/guverner-zakarpatska-ani-za-doby-sssr-nebylo-na-ukrajine-tak-spatne/
 • a už sa nevracaj...také tu nepotřebuju.....
 • Velbloudí lejno dobře hoří,
  na něm dobroty arabi vaří,
  velbloudice dají jim i lásku,
  když není hezké kozy na blízku,
  přece ho nebudou strkat do písku!
  -ladik-
  • blahopřeji Vám juro, ale Vaše sexuální potřeby by jste měl ventilovat na jimém chatu
   • Proč ne, říkanka je to trefná na pravdě a lásce založená :-))), Mimo téma se tu vyblinkává kde kdo.
 • britanie ví něco co my,ne a to že bude v evropě válka. usa vyprovokuje rusko a nechá to na eu ať se trápí, aby jako záchrana přišla z usa
 • ze zásady držet pohromadě. Bylo by logické. Pokud jsou darebáci z gumových člunů příčinou absolutně všech potíží, je třeba obrátit hněv proti nim. Přeci není možné aby hordy páchnoucích nevzdělatelných a nezařaditelných šmudlů útočili beztrestně na EU. A EU nic. Jen tlachá. Britanie nikomu nepřekážela a rozhodně si poradí sama. Jako vždy.Ale aby frantíci nebránili darebákům útočit na kamiony - to už je moc. Darebáci se jim odvděčili útokem v Nice. Musí platit - krev za krev, život za život. V případě bezcenného islamáka - násobit deseti.
  • ale Britové neútočí na přičmoudlé zmetky z nafukovacích člunů. ty vítá téměř s otevřenou náručí, hněv je směrován na čechy, poláky, maďary, bulhary a rumuny vy rozumbrado
   • kdybys nebyl čurákem nestal by ses kokotem
    • opravdu věcný argument, vy ruské lejno *3*
     • jak je ty kalouskovo lejno
 • Pokud by EU neřídili socialisti a komunisti z Německa a Francie, kde je také nejvíce usedlíků z blízkého východu jedno jakého vyznání, všechny tam jsou pro Evropany likvidační, ale Británie, Dánsko a Švédsko,kdyby k tomu přistoupilo i Norsko, tak by EU vypadala úplně jinak.Mocenské s velikášké plány Německa podporované zbabělou Francií a ubohými cigánskými státy jihu, které nemít svá severní teritoria, tak by byla přičleněna k Africe, je jen přetahovanou, kde po dvou válkách zdevastované národní cítění a kolaborace umožňuje lehký průnik neevropských menšin, které jen a jen parazitují na mršině, kterou Evropa za živa je.
  Nesmyslné ekonomické ukazatele, kdy téměř vše vyrábíme na hlavu více než v Německu a přitom se máme 4xhůře než německý pracující, jsou dokladem globálního určování priorit vývoje a rozvoje jednotlivých regionů.
  U nás a nikde ve východní Evropě není jediná významná Evropská, natož světová instituce, která by byla schopna ovlivňovat život v Evropě natož na celé planetě. Není tu žádný Brusel, Frankfurt, Londýn, NY, Honkong, nebo Shanghai, Tokyo.
  Je tu jen Bangladéž, Nigérie, Uruguay a podobně.
 • Já myslím, že není v zájmu britských občanů opustit EU, že to byla vůle špiček politického vedení.
  • V podstatě souhlasím, až na to, že to není ani tak v zájmu zodpovědných představitelů země (politické vedení mají pouze v CCCP), ale byla to vůle tupých ovcí na venkově hlavně kolem Londýna, kterým vadí imigranti a domnívají se, že ve 21.století mohou mít "splended isolation"
   • kde je CCCP?
    • CCCP éto Cojuz Covětskich Cocialističeskich Respublik, těpěr nazyvajetsja Russkaja federacija. No političeskaja sistěma ně izmenilasj. I jego car ili chan nazyvajetsja těpěr preziděnt. *15*
     • a pak že se ti nedá hacknout mozek simone
     • Příště jenom napiš, že jsi psychicky v hajzlu. Napíšeš poprvé pravdu a neztrapníš se *5*
  • eurosvazákovi došla slova a rozum to nebere, hold britové nemají ve vládě komouše, což jemu tak nějak divný ?!
  • Už první dvě slova v tvé větě jsou lež...
 • Domnívám se, že nic lepšího, než vystoupit z EU, Anglie nemůže udělat. Zbaví se nedůstojného chování všech byrokratických složek, zbaví se i zabrání všem, které na území nechce, nebo nemají co dělat, a především bude ve všem svým pánem. Škoda, že to tak necítí i ostatní státy EU. Co může být lepšího a spravedlivějšího, než dohoda vždy obou stran?! Třetího k tomu není zapotřebí. Bohužel EU tak zplanila a ztratila sebereflexi, že původní záměr spojenectví zdaleka překrylo byrokratické nařizování, přikazování, zakazování a pod ptákoviny ješitných úředníků, poslanců nevyjímaje. Nepochybuji, že i nám by to prospělo, i kdyby opětovný začátek byl obtížnější. ČR se nemusí bát žádné konkurence, protože již obstála ve všem. přejí to Anglii a také nám všem v ČR. Snad jednou k tomu dojde.
 • Dělají jen dobře a hlavně musí rychle. Jsou dost velký národ aby nemuseli poslouchat blbosti z EU. Držím jim palce a stále doufám, že i u nás se k tomu někdy rozhoupeme.
 • Skutečným problémem je totiž jako vždy pasivita občanů EU: Jižní Korea, tam dav stávkoval týdny aby do korupce namočená prezidentka skončila. tady? Tady je stávka jednou za
  uherský rok Na dvě hodinky. . Z toho mají politici jen legraci.

  Není třeba EU bořit, Stačí se dožadovat odvolání vedení EU a jeho následné souzení
  za porušení našich vlastních EU zákonů. pár příkladů.
  1. Italský majitel hotelu byl donucen přijmout nelegální migranty. Když se bránil zasáhla policie. Tím itálie porušila vlastnické právo svého občana.
  2. Azyl tu dostávají lidé z Mali, Pobřeží Slonoviny, Kosova, Pákistánu .. tedy států kde se neválčí. Není válka a tím není důvod k azylu. Porušení azylového zákona,.

  Dá se pokračovat dále. Vedení EU šlape po našich zákonech a občané to tolerují., To je skutečný problém a cesta do nesvobody

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit