Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zloději nicků najdi si vlastní jméno - proruský kolaborant a lhář.
  • Uf, to jsem si ulevila, cítíte ten puch, je to jako by tchoře rozpáral, měla jsem fazole a tvarůžky.
    • Tak to nežer a pak nes...r.
      • Tvoje podlé praktiky a podlé pomlůouvání jsou cítit totalitní školou StB.
  • Jaroušku pokud ti v hlavě straší nějaký tvůj imaginární kamarád Tečka
    navštiv psychiatra. On už ti ho z hlavy vyžene. *2* *2* *2* *2*

    Holka Simona.
  • tečkova adresa je správně Plzeň FN Lochotín a léčí ho sám Doc. MUDr. Jiří Beran CSc. což je velká kapacita na duševní choroby, pokud tam není hospitalizován napište mu něco veselého na soudruzkaPusinka@tiscali.cz bude vám v tom osamění vděčen.
    • Jaroušku jdi se léčit.

      Tečka neexistuje a v Plzni jsem nikdy nebyla zlato. *15* *15* *15* *15*
      Simona.
  • Rusofilní zloději nicků - můžeš si zatleskat. Zničil jsi celou debatu.

    Nick jsem si registrovala jako mail protože jsi ho neustále kradl.
    Tečka neexistuje. Je to jen tvá nálepka kterou od tebe dostává kdekdo jen proto
    že má jiný než Putinovský názor.

    Jsem holka. Dostala jsem čtyři žádosti o fotografie. Dvěma pánům jsem je poslala.
    Proč bych se bála zveřejnění mailu? Každý může napsat.
  • Jen já jsem pravá soudruzkaPusinka a nikdy bych svou mailovou adresu nezveřejnila, to může jen hlupák.
  • tečko tečko, vidíš jaký jsi hlupák, když dáváš svou adresu svým nepřátelům, pozdě bycha honiti. *15* *2* *1*
    • Ty tady máš tečko jediného přítele a to jsi ty sám. *15* *12* *15* *2* *1* *3*
      • To co předvádíte se dá popsat jedním slovem - ubohost.
  • Rusofile ukradl jsi nick dalšího přispěvatele - jako anonym.

    a na to jsi přišel až teď že někdo může napsat na mail soudruzkaPusinka@tiscali.cz?
    To ti tedy došlo dost pozdě. *15* *15* *15*
    Dostala jsem čtyři žádosti o fotografie. Dvěma pánům jsem je poslala.

    Tečka neexistuje. Je to jen tvoje nálepka kterou dáváš všem kdo mají jiný názor než ty.

    Mladá holka Simona.
  • Vidíš tečko jak jsi hloupý, prozradil jsi tady svou Emailovou adresu, soudruzkaPusinka@tiscali.cz takže ti kažý může posilat nelichotivé maily, ale to tě v hloupé makovici nenapadlo, žejo.
    • A jéjej, soudruh zloděj nicku přebral vodky a dostal z toho zase tečkovanou psychózu. *1*
  • Proruský zloději nicků můžeš si gratulovat - zničil jsi celou debatu o řecku.

    Používáš hnusné StBácké metody na diskreditaci oponentky která napsala
    pro Rusko nepohodlnou pravdu.
    Běž domů Ivane - v EU nemá totalitář jako ty co dělat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit