Přejít na výpis diskuzí

Řecko musí vydržet. Finanční vzpruhu obdrží nejdříve v říjnu

9.8.2012 10:20
6 příspěvků

Mezinárodní věřitelé nebudou jednat o vyplacení další části finanční pomoci Řecku dříve než v říjnu, kdy představí ministrům financí eurozóny výsledky kontroly plnění podmínek úvěrového programu řeckou vládou. Listu The Wall Street Journal (WSJ) to řekl nejmenovaný představitel Evropské unie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den, dlouho jsem zvažoval, zda napsat svůj názor a tady je. Řecko by mělo odejít samo a ne pořád čekat na peníze druhých. Sice spadnou na dno, ale to je nejlepší způsob jak se znovu postavit na nohy a vyvarovat se starých chyb. Co se týká EU už snad ví každý, že to byl špatný projekt. Ukončit ho a ať si každý stát hospodaří sám. Zachoval bych pouze Schengen. A ČR? Podívejte co dnes máme úředníků, komisí a úřadů (nemyslím policii a hasiče). Někde jsem četl, že za dob Rakouska-Uherska stačilo na správu českých zemí 5000 úředníků. Dnes snad přes 200000 včetně krajů atd. Podobné to začíná být ve velkých společnostech. Pokud se u nás nebude nic vyrábět a vytvářet, pouze úředničit a vše dovážet z Číny atd. a nebudeme si chránit vlastní trh a své lidi, tak dopadneme jako Řecko. Ale je to pouze můj názor.
  • a zase Řecko !!!
    neodvedli na danich miliardy ,neutahujou jsi opasky ti ,co to vše zavinili,neřeší svoji situaci jak mají a zase dostanou
    Tak ,to budem tak všichni tak delat ???
    Zlodejina pokračuje zas jse napakujou z EU penez určití lidi
    • je vidět že se necháš masírovat zprávami..tady či jinde , na vině není Řecko ale ti co je do toho problému dostali ...
  • už je mohli dávno ustřihnout od EU a byl by klid, teda aspoň pro nás
    • možná z toho poteče někomu i zde,,,,,,,,,,,,
    • nebyl..jestli si to ještě nepochopil , tak ti to snad dojde velmi brzy, v perdéli jsme všichni..ne jen Řecko

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit