Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den, dlouho jsem zvažoval, zda napsat svůj názor a tady je. Řecko by mělo odejít samo a ne pořád čekat na peníze druhých. Sice spadnou na dno, ale to je nejlepší způsob jak se znovu postavit na nohy a vyvarovat se starých chyb. Co se týká EU už snad ví každý, že to byl špatný projekt. Ukončit ho a ať si každý stát hospodaří sám. Zachoval bych pouze Schengen. A ČR? Podívejte co dnes máme úředníků, komisí a úřadů (nemyslím policii a hasiče). Někde jsem četl, že za dob Rakouska-Uherska stačilo na správu českých zemí 5000 úředníků. Dnes snad přes 200000 včetně krajů atd. Podobné to začíná být ve velkých společnostech. Pokud se u nás nebude nic vyrábět a vytvářet, pouze úředničit a vše dovážet z Číny atd. a nebudeme si chránit vlastní trh a své lidi, tak dopadneme jako Řecko. Ale je to pouze můj názor.
  • už je mohli dávno ustřihnout od EU a byl by klid, teda aspoň pro nás
    • možná z toho poteče někomu i zde,,,,,,,,,,,,
    • nebyl..jestli si to ještě nepochopil , tak ti to snad dojde velmi brzy, v perdéli jsme všichni..ne jen Řecko
  • a zase Řecko !!!
    neodvedli na danich miliardy ,neutahujou jsi opasky ti ,co to vše zavinili,neřeší svoji situaci jak mají a zase dostanou
    Tak ,to budem tak všichni tak delat ???
    Zlodejina pokračuje zas jse napakujou z EU penez určití lidi
    • je vidět že se necháš masírovat zprávami..tady či jinde , na vině není Řecko ale ti co je do toho problému dostali ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit