Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Báchorky o tom, jak soudruh/žka jsou v souvislosti s plněním pracovních úkolů převedeni na jiná místa už známe. A nikdy jinak!
  • Navrhuji provésti finanční audit hospodaření úseku, kterému šéfovala pí. ředitelka a porovnat má dáti/dal za dobu co "podnikala" s fenoménem tzv. "D47" a možná se nám potom protočí panenky jak si zvykla žíti na vysoké noze za státní peníze a stavět rodinný barák v hodnotě několika miliónů korun za Prahou.
  • no nic poklábosíme, zanadáváme a pak se skřípěním zubů potáhneme tu káru plnou ......... dál že
  • My to z té začouzené, smogem sužované a černé jak uhel Ostravy vidíme asi tak: kurňa až mi slza vyhrkla do oka, jak jsem přečet ten článek. Já kdysi dělal báňského uřednika a tež jsme musel fasovat trubky, které ale nešly do dolu ale vedoucímu na stavbu plotu na baráku. Moc se mi to nelíbilo a tak hádejte kdo musel vyklídit pole a kdo zůstal na šachtě dodnes. Těm, co ještě dodnes věří, že v 1989 to byla sametová revoluce napovím, že na nejmenované šachtě ten vedoucí dělá dodnes. a bydlí spokojeně na baráku, co mu ho z velké části postavili havíři za důlní šichty a vedoucí je vyplácel odměnama ze společného mzdového fondu (bo tehdy to ještě byl národní podnik...)...
    • Kmotře, je přeci jenom rozdíl pár metrů trubek za tisícovku a škody na dálnici za miliardy. Ona na to měla dohlížet. Měla na to dost lidí. Její majetek zabavit a 20 let kriminál.
  • Chceš-li s vlky býti, musíš s nimi výti.
    • Chceš-ly se Zemanem blýti, musíš s ním i pýti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit