Přejít na výpis diskuzí

Referenda o odtržení budou. Rebelové neposlechli ani Putina

8.5.2014 13:21
26 příspěvků

Referenda o odtržení Luhanské a Doněcké oblasti budou, podle hlavních představitelů rebelů, už tuto neděli. Proruští radikálové odmítli výzvu Vladimíra Putina k odložení separatistických hlasování.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ano, když se to vezme zrcadlově ohledem na Kosovo, tak by měla teď Moskva právo začít humanitárně bombardovat Kyjev, aby respektoval právo na sebeurčení. A nebylo by třeba ani žádného referenda, v Kosovu taky žádné nebylo. *5*
  Rusko k válce s NATO dotlačeno nebude, protože NATO nebude mít na to, aby v té válce uspělo. Rusku postačí udržet vlastní území, případně rozšířit hranice v severním moři skrze zásoby surovin. A v tomto mají proti NATO náskok. Je tady taky Čína, která se stává nejsilnější světovou ekonomikou a dobře ví, že kdyby nechala padnout Rusko, přijde na řadu po něm.
  Rusko i Čína systematicky budují armády. Západ škrtí dluhy a každé navýšení nákladů na zbrojení jenom přibližuje finanční kolaps. Až dojde k podkopání petrodolaru, nebude mít americká armáda ani na žrádlo.
  Rozpínavosti Ruska se nebojím, protože Rusko k tomu nemá žádný racionální důvod. Nač mrhat síly a prostředky k ovládnutí nějakého snědeného krámu. *7*
 • Správně! At si lidé rozhodnou co chtějí. Západ tuto formu demokracie neuznává zato plně
  uznává pseudostát Kosovo které vzniklo bez referenda a jen díky NATO bombám.

  Západ si pučem přivlastnil Kyjev a nastartoval tako nové dělení Ukrajiny. Jen naivka mohl
  doufat že Rusko se bude dívat jak se mu na Krymu i jinde u hranic usazují Američané.
  Vojska USA jsou v Litvě a chtějí i do Polska a do ČR.
  Dříve nebo později bude Rusko dotlačeno k válce protože kruh NATO se neustále utahuje.
  • Juro Juro víš co to je když se řekne "Blbý jak daleko vidí?" Jsi sice ducha mdlého slovní zásoby minimální - ale zas daleko dohlédneš,co?
   • Argumenty nejsou? Které by podpořili vaše tvrzení. Asi ne, co?
    S prominutím, pokud nemáte argument, pak blbce ze sebe děláte takovým komentem vy. *1*
    • I žák základní školy už ví, že Rusko je asiatská říše zla.
     Rusa je potřeba zahnat zpátky do stepi a nepustit odtamtud dokud se nenaučí slušnému chování.
     • Říší zla je USA, kteří mají po celém světě svoje vojenské základny USA NATO a rozdmýchávají konflikty a války všude. Jugoslávie, BLízký východ, nyní Ukrajina. protože všude mají svoje strategické zájmy a to tisíce km. od svých hranic. na úkor druhých.

      USA - vaše životy rádi položíme za naše americké zájmy.
     • A také už vědí, že nnn je pomatenec an druhou, ale naučil se psát, proto vyrostl v IMBECILA!!!!
      • Metode, když ťukáš do klávesnice tak se nedívej do zrcadla. *1*
 • Naši ruští bratři . jsme s vámi -buďte s námi. Ať žiji slovanské národy. Ať žije veškerý proletariát celého světa. Je třeba povstat a všem buržoazním imperialistům, klerikálům, a kulakům zakroutit krkem !!!!
  • Kecy o nějakých slovanských národech patří do 19.století. Rusové mluví slovanským jazykem, ale jsou to asiati s mentalitou cizí evropské civilizaci. Jak je vidět, komunisti se nezměnili: stále by chtěli někomu kroutit krkem.
   • To je blábol - protože Rusové vyznávají zejména pravoslavnou církev, žádný islám. ani východní náboženské víry. To co se stalo v Oděse neudělali Rusové, ale Ukrajinci , kteří přišli z té tvojí civilzované západní Ukrajiny a na majdanu také tito lumeni - fašisté banderovci uřízli hlavu policistovi, což bylo na you tube jasně vidět, když to nafilmovali. Opravdu "evropská civilizace" , které se musí Rusko právem bránit.
   • Nejenže nevíš, že v Rusku jsou komunisti v opozici, ale jak to vypadá, tak ty jsi původem z opice, jenomže jsi vývojově zaostal 2 generace za homo sapiens. Tak mazej zpět na strom a nepleť se mezi lidi vzpřímené!!!
    • Nevím jestli Drahoslav je původem z opice, jestli vůbec člověk pochází z opice jak se domnívají evolucionisti. Dost faktů svědčí proti této hypothese. Komunista nepřestane být komunistou tím, že převlékne kabát. Stejně tak fašista je jím podle chování a nepřestane jím být tím, že nadává do fašistů všem ostatním jako Putin.
 • Není třeba komentáře. Západ se pohřbí sám, stejně jako u nás modrá tlupa zlodějů a zadlužovatelů.Lidé už začali chápat podstatu vykořisťovatelského a rozpínavého .systému.
 • Více než dvě třetiny obyvatel východní Ukrajiny si přejí zachování celistvosti své země. Vyplývá to z průzkumu provedeného americkým institutem Pew Research Center, jehož výsledky dnes zveřejnila agentura Reuters.

  Hned se mi vybavilo, co řekl W.Churchil:" Statistice věřím pouze té, kterou si zfalšuji sám.

  (Ta agentura už před 3. týdny publikovala průzkum, který, jak později vyšlo najevo dělala v Kyjevě převážně mezi příslušníky Pravého sektoru!!!)
 • demokracie je základ rozvoje každé společnosti. Je třeba všemi prostředky podporovat projevy demokracie jakým referendum bezesporu je. Zajisté se na tom shodnou velcí západní "demokratičtí bojovníci hubou". Teď mne napadá, proběhlo vůbec referendum v Kosovu???? To by potom totiž Kosovo nevzniklo podle demokratických zásad.
  • Jistěže neproběhlo. To jenom Obama nedávno fabuloval, že ano. Asi jeho poradci špatně googlovali. *15*
 • Hned se pozná,kdo tady v těch diskuzích má opravdový nadhled. Že vy pravičáci si vystačíte se soudruhama a bolševikama, případně to okořeníte ještě nějakou tou hulváckou poznámkou. To vám v těch vašich mozečkách nedošlo, že v téhle zemi žije většina lidí, kterým je úplně lhostejný nějaký pravičák nebo levičák? Vašima "duchaplnýma" příspěvkama je akorát otrávíte, že strávili zlomek svého života tím, že přečetli ty vaše hlubokomyslné projevy a pak se chvíli probírali z hnusu, který šíříte. Takže jen tak dál pravicoví soudruzi. Rusy jsem po roce 89 považoval za okupanty. To ale neznamená, že budu plácat fanatické antiruské, antibolševické, antipravicové nesmysly jenom proto, že mi to propaganda z Bílého domu tluče do hlavy. Prostě na Ukrajině se již zcela prokázala realita kdo je kdo. A je nutno uznat, že Putin jak v Sýrii, tak i teď na Ukrajině prokázal, že není primitivní bouchač, který akorát dokáže všude poslat gorily v bagančatech a dokazovat tím velikost svého ducha. To o vedení USA a jeho západních satelitech nelze říct ani náhodou. Ti minimálně po roce 89 přesvědčili, že nic jiného neumí, jen někam poslat ozbrojené hordy. A přitom se pokrytecky schovávat za idee demokracie a lidských práv. Takže po 45 letech od okupace v 68 je nutno uznat, že bohudíky Putin zatím neskočil válkychtivým US šílencům na jejich pochybné hrátky, v kterých se nám propaganda snaží stále pokrytecky natlouct do hlav co by se jim hodilo.
 • Východní část Ukrajiny má právo se oddělit od západní , když nechce mít ve své zemi fašisty banderovce a nechtějí být v EU.

  Kdo se ptal občanů v ČSFR v referendu , zda chtějí rozdělení své země na západní a východní část, tedy na ČR a SR. Nikdo a přesto toto rozdělení proběhlo. Kdo se občanů ČR ptal v referendu na to, zda chtějí do NATA. NIKDO. A vrchnost nás do NATA nastrkala, protože jak Stropnický nedávno v ČT přiznal, referendum by dopadlo pro neutralitu a tak to provedli o nás bez nás. V Kosovu žádné referendum také nebylo, USA potřebovaly na tomto historickém území Srbska postavit svoji vojenskou základno USA NATA a tak Srby ve velkém vyhnaly po rozpoutání válečného šílenství pomocí teroristické kosovsko-albánské organizace UCK a Kosovo doslova Srbům ukradly a ještě Srbsko tak pěkně humanitárně bombardovaly i se zvýšenou radioaktivitou do dnešních dnů. jako bonus k tomu navíc. .

  V kontextu těchto událostí má východní Ukrajina plné právo na odtržení a USA i EU do toho nemají co kecat. .
 • jupíku,buť seš mladej nebo už bohužel starej,jinak bys věděl že hoši mají naprostou pravdu
 • Vše jde podle plánů z Mockby, světová válka bude!
  • víš tečko forbesi rsdr atd. jedna věc mi stále vrtá hlavou. Jsi jen obyčejný placený provokatér anebo jsi opravdu tak naivní a prostoduchý že odmítáš vidět zjevná fakta a realitu takovou jaká skutečně je? Osobně se domnívám že jsi placený provokatér, protože nevěřím že někdo na světě, kdo zvládá byť jen základní obsluhu počítače a webu, může být tak mentálně retardován aby plácal nesmysly tvého kalibru. I když v historii byla spousta fanatiků kterým iluze a pověry zatemnily mozek např. SS a hitlerjugend, bolševičtí agitátoři padesátých let, islámští extrémisté, tupí materialističtí konzumenti, sekta scientologů atd. Hloupost jde napříč dějinami a režimy. Ale já se domnívám, že toi není tvůj příklad. Ty jsi vychytralý manipulátor a dezinformátor stejně jako zdejší sekty zvané politické strany a jejich guruové.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit