Přejít na výpis diskuzí

Referenda o odtržení budou. Rebelové neposlechli ani Putina

8.5.2014 13:21
26 příspěvků

Referenda o odtržení Luhanské a Doněcké oblasti budou, podle hlavních představitelů rebelů, už tuto neděli. Proruští radikálové odmítli výzvu Vladimíra Putina k odložení separatistických hlasování.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Vše jde podle plánů z Mockby, světová válka bude!
  • víš tečko forbesi rsdr atd. jedna věc mi stále vrtá hlavou. Jsi jen obyčejný placený provokatér anebo jsi opravdu tak naivní a prostoduchý že odmítáš vidět zjevná fakta a realitu takovou jaká skutečně je? Osobně se domnívám že jsi placený provokatér, protože nevěřím že někdo na světě, kdo zvládá byť jen základní obsluhu počítače a webu, může být tak mentálně retardován aby plácal nesmysly tvého kalibru. I když v historii byla spousta fanatiků kterým iluze a pověry zatemnily mozek např. SS a hitlerjugend, bolševičtí agitátoři padesátých let, islámští extrémisté, tupí materialističtí konzumenti, sekta scientologů atd. Hloupost jde napříč dějinami a režimy. Ale já se domnívám, že toi není tvůj příklad. Ty jsi vychytralý manipulátor a dezinformátor stejně jako zdejší sekty zvané politické strany a jejich guruové.
 • Východní část Ukrajiny má právo se oddělit od západní , když nechce mít ve své zemi fašisty banderovce a nechtějí být v EU.

  Kdo se ptal občanů v ČSFR v referendu , zda chtějí rozdělení své země na západní a východní část, tedy na ČR a SR. Nikdo a přesto toto rozdělení proběhlo. Kdo se občanů ČR ptal v referendu na to, zda chtějí do NATA. NIKDO. A vrchnost nás do NATA nastrkala, protože jak Stropnický nedávno v ČT přiznal, referendum by dopadlo pro neutralitu a tak to provedli o nás bez nás. V Kosovu žádné referendum také nebylo, USA potřebovaly na tomto historickém území Srbska postavit svoji vojenskou základno USA NATA a tak Srby ve velkém vyhnaly po rozpoutání válečného šílenství pomocí teroristické kosovsko-albánské organizace UCK a Kosovo doslova Srbům ukradly a ještě Srbsko tak pěkně humanitárně bombardovaly i se zvýšenou radioaktivitou do dnešních dnů. jako bonus k tomu navíc. .

  V kontextu těchto událostí má východní Ukrajina plné právo na odtržení a USA i EU do toho nemají co kecat. .
 • Proč mají ti separatisti zakryté ksichty černým hadrem jako teroristi? To je kvůli skromnosti, aby jim neděkovalo obyvatelstvo toužící po připojení k Rusku? *1* *1* *1*
  • Zakrytí jsou i fašisté banderovci a ukrajinská armáda. A na Blízkém východě je to samé. Tak se dnes bojuje všude, špatně se díváš. nnn.
 • Hned se pozná,kdo tady v těch diskuzích má opravdový nadhled. Že vy pravičáci si vystačíte se soudruhama a bolševikama, případně to okořeníte ještě nějakou tou hulváckou poznámkou. To vám v těch vašich mozečkách nedošlo, že v téhle zemi žije většina lidí, kterým je úplně lhostejný nějaký pravičák nebo levičák? Vašima "duchaplnýma" příspěvkama je akorát otrávíte, že strávili zlomek svého života tím, že přečetli ty vaše hlubokomyslné projevy a pak se chvíli probírali z hnusu, který šíříte. Takže jen tak dál pravicoví soudruzi. Rusy jsem po roce 89 považoval za okupanty. To ale neznamená, že budu plácat fanatické antiruské, antibolševické, antipravicové nesmysly jenom proto, že mi to propaganda z Bílého domu tluče do hlavy. Prostě na Ukrajině se již zcela prokázala realita kdo je kdo. A je nutno uznat, že Putin jak v Sýrii, tak i teď na Ukrajině prokázal, že není primitivní bouchač, který akorát dokáže všude poslat gorily v bagančatech a dokazovat tím velikost svého ducha. To o vedení USA a jeho západních satelitech nelze říct ani náhodou. Ti minimálně po roce 89 přesvědčili, že nic jiného neumí, jen někam poslat ozbrojené hordy. A přitom se pokrytecky schovávat za idee demokracie a lidských práv. Takže po 45 letech od okupace v 68 je nutno uznat, že bohudíky Putin zatím neskočil válkychtivým US šílencům na jejich pochybné hrátky, v kterých se nám propaganda snaží stále pokrytecky natlouct do hlav co by se jim hodilo.
 • demokracie je základ rozvoje každé společnosti. Je třeba všemi prostředky podporovat projevy demokracie jakým referendum bezesporu je. Zajisté se na tom shodnou velcí západní "demokratičtí bojovníci hubou". Teď mne napadá, proběhlo vůbec referendum v Kosovu???? To by potom totiž Kosovo nevzniklo podle demokratických zásad.
  • Jistěže neproběhlo. To jenom Obama nedávno fabuloval, že ano. Asi jeho poradci špatně googlovali. *15*
 • Více než dvě třetiny obyvatel východní Ukrajiny si přejí zachování celistvosti své země. Vyplývá to z průzkumu provedeného americkým institutem Pew Research Center, jehož výsledky dnes zveřejnila agentura Reuters.

  Hned se mi vybavilo, co řekl W.Churchil:" Statistice věřím pouze té, kterou si zfalšuji sám.

  (Ta agentura už před 3. týdny publikovala průzkum, který, jak později vyšlo najevo dělala v Kyjevě převážně mezi příslušníky Pravého sektoru!!!)
 • Puťka nabádá k odložení referenda a přitom jeho agenti na Ukrajině mají rozkaz referendum uskutečnit. Tak jako tvrdí, že ruské jednotky se od ukrajinských hranic stahují, ale žádné stahování není vidět. Je to zákeřný křivák a lhář. Inu Rus.
  • Jak se do lesa na majdanu v Kyjevě volalo pomocí CIA a fašistů banderovců, ultranacionalistů , rowdies a jiných teroristů, tak se dnes z východní Ukrajiny ozývá.
 • Není třeba komentáře. Západ se pohřbí sám, stejně jako u nás modrá tlupa zlodějů a zadlužovatelů.Lidé už začali chápat podstatu vykořisťovatelského a rozpínavého .systému.
 • jupíku,buť seš mladej nebo už bohužel starej,jinak bys věděl že hoši mají naprostou pravdu
 • Naši ruští bratři . jsme s vámi -buďte s námi. Ať žiji slovanské národy. Ať žije veškerý proletariát celého světa. Je třeba povstat a všem buržoazním imperialistům, klerikálům, a kulakům zakroutit krkem !!!!
  • Kecy o nějakých slovanských národech patří do 19.století. Rusové mluví slovanským jazykem, ale jsou to asiati s mentalitou cizí evropské civilizaci. Jak je vidět, komunisti se nezměnili: stále by chtěli někomu kroutit krkem.
   • To je blábol - protože Rusové vyznávají zejména pravoslavnou církev, žádný islám. ani východní náboženské víry. To co se stalo v Oděse neudělali Rusové, ale Ukrajinci , kteří přišli z té tvojí civilzované západní Ukrajiny a na majdanu také tito lumeni - fašisté banderovci uřízli hlavu policistovi, což bylo na you tube jasně vidět, když to nafilmovali. Opravdu "evropská civilizace" , které se musí Rusko právem bránit.
   • Nejenže nevíš, že v Rusku jsou komunisti v opozici, ale jak to vypadá, tak ty jsi původem z opice, jenomže jsi vývojově zaostal 2 generace za homo sapiens. Tak mazej zpět na strom a nepleť se mezi lidi vzpřímené!!!
    • Nevím jestli Drahoslav je původem z opice, jestli vůbec člověk pochází z opice jak se domnívají evolucionisti. Dost faktů svědčí proti této hypothese. Komunista nepřestane být komunistou tím, že převlékne kabát. Stejně tak fašista je jím podle chování a nepřestane jím být tím, že nadává do fašistů všem ostatním jako Putin.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit