Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky jsem byl na Pride, ale nikdo se semnou nechtěl dát dohromady, prý jsem moc opálený a starý, copak je 76 nějaký věk?
    • Vrať se do hrobu!
  • I já jsem tuto šanci využil. Zaregistrovali jsme se a při jednom i vykastrovali jsme se. Tak už budoucím generacím nehrozí ,že je bude opruzovat takový ocas jako jsem já.
    • Ty jako komunista jdeš příkladem, což je chválihodné.
  • V Praze bylo všecko O.K., neboť pitomci zůstali doma u Tiscali. Naštěstí takto dementních individuí je v tomto národě drtivá menšina, jako např fašistů a komunistů! I v Boha věřící se předvedli, naštěstí je jich taky jenom pár!
  • jsme narod degenerovanej.... .vsechny teplouse zavrit na 5 let....putin ma pravdu ze jsme uchylove kdyz to schvalujeme....je to moda byt jinej nez vetsina....caklej narod jsme....kdyz chtej deti at si je udelaj caklouši.......
    • Koko dák koko!!
  • Plně souhlasím s tím, aby buzny mohly vychovávat děti. Ale jen ty, co samy zplodí!!!!! Z teplý mrtkou ulepený řitě zcákaný teplou mrtkou mu vyleze tak leda výkal s kravatou na zamrdanej ksicht jeho teplýho protějšku. A to má být naše teplá budoucnost???? Teplouše, buzeranty a lizpičky nahnat do Treblinky. A trubky z Treblinky rozvést do normálních domácností jako zdroj tepla. Buzeranti, zdroj tepla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Kokokodák tupej fašisto!
      • Tvá jednoduchá řeč napovídá že jsi fleck s inovovaným nickem. Blb zůstane blbem.
    • Trochu tvrdej názor, ale plně souhlasím.
      • Tak obsahově souhlasím, ale nemohu se ztotožnit s tou verbální"čuňárnou". Nota bene s pravopisnými chybami, které ani v pomocné škole nejsou běžné...
        • Jo, hodně prasácky a lidově (i když pravdivě) řečeno. Ale kde jsou nějaké pravopisné chyby z pomocné školy?
          • Nehodlám zde vyjmenovávat pravopisné chyby, obsažené v těch nejsprostších pasážích. Zajdi si do základní školy zopakovat češtinu, ale asi budeš mít smůlu, jelikož ve škole se podobné výrazy nepoužívají. Takže lituji...ani v té pomocné škole je nepoužívají...
  • Strkejte si to třeba do svěráku když vás to baví Ale proč se mám na to dívat,já vás taky neotravuju stím že mám rád chlupatou,nebo to sní mám chodit taky po ulici a vykřikovat nesmysli???jste banda pomatenců. *9*
    • To nedělej. To je normální a dostaneš přes držku od teplých fízlů.
    • Já nemám a nikdy jsem neměl rád žádné průvody, tam člověk ztrácí svou samostatnou identitu a stává se součástí stáda. Do májových průvodů za komunismu jsem chodit musel, alespoň na začátek a na chvíli jsem se tam musel ukázat, protože bych jinak ohrozil svou pozici v zaměstnání a svou rodinu. A nyní se průvodům vyhýbám, protože je tam hluk, zmatky.
      Nevím proč homo pořádají ten průvod, ale je to jejich věc. Já se na to prostě dívat nejdu, protože mě to neláká a je mi to putna.

      A nešel bych se ani dívat kdyby tam pochodovaly nahé ku.vy. *9*
      • Nekecej, do průvodu jsi nemusel. Většina lidí stála na chodníku a nikdo je za to nijak nepostihioval. Zase děláš z blbinky bůvíjaké pekelné povinnosti. Je velký rozdíl mezi průvody počátkem 50 tých let, kdy lidé chodili dobrovolně do průvodů. Dokonce byla zveřejněna v novinách i fotografie herečky Jiřiny Jiráskové, jak nese rozjásaně v průvodu sovětskou vlajku, zatímco např. Jiří Dienstbier, tehdá komunistická naděje a pozdější disident, byl na Kladně předsedou ČSM a řečnil k mládeži oslavné ódy na SSSR. Oni to byli , ne jenom osobně, ale s nimi řada dalších, jako např. Jiří Ruml a podobní. Ti nás jako děti honili do pionýra a ČSM. A ty je oslavuješ, zatímco my jsme se "ulejvali" a nikdy se nám nic nestalo. Svět se změnil a uvedení propagátoři komunistů otočili a stali se disidenty. Ostatně v KSČ byl i Václav Havel...to ale se úmyslně tajilo po r. 1989. Takže já nevěřím takovýmhle blbcům. Do prvomájového průvodu jsem někdy šel, a někdy až na náměstí. Ani ne kvůli projevům, ale na 1. máje se tam prodávaly kvalitní horké párky ve střívku, které bylo možno rozkousat celé, zatímco potom a už dodnes se prodávají párky pouze v jakémsi igelitu či preservativu, který po spolknutí způsobí střevní potíže...Takže 1. máje byly zpočátku v podstatě poctivé a lidé do průvodu chodili sami bez donucování. Zažili totiž válku a věděli, kdo nás osvibodil. Pozdějším generacím to už začalo být k smíchu. Kdyby zažili ty miliony mrtvých, také by měli jiný názor. A tak dneska litují chudáky sufeťáky, ale v mé rodině byli lidé, kteří zažili Henleina a vyvražďování českých lidí za nadšeného hajlování těch sudetstých chudáčků postižených neoprávněně, že ano ??? A tito sudeťáci koupili český tisk a ten nám podsouvá Svarcenberka. Ví, že díky jemu budou moci české obyvatelstvo vystěhovat za Ural bez války a sami získat ten svůj vytoužený "životní prostor"... Rusové nás na Ural rádi přijmou, mají tam placu... Ale toho se dočká dnešní mládež, my už zemřeme tady, ale ta mládež tam bude žít. A určitě ji tam přejdou nálady na průvody homosexuálů...
  • Tak teĎ jsem z toho trochu tumpachovej.Když pokáte v parku chlápka jak se ukazuje bez spodního prádla tak to je exhibice jako hrom.Co je to potom když 100-ky lidí demonstrují pohlavní akt na ulici v pravé poledně v velmi provokativním sexi oblečení.To není exhibice???? Ten první v parku bude platit pokutu a má ostudu na 10 let.Ti zulice se v tom vyžívají a asi nemají co dělat.Je to dobytek. *10*
  • Toto téma se už pomalu začíná obracet proti původní myšlence; a to i při nejvyšší shovívavosti.
  • Všichni jsme děti boží-hlásal na svém transparentu profesor Putna.

    Dneska se v průvodu předváděli teplouši a lesby, zítra půjdou do průvodu pedofilové a třeba nekrozoofilové?! Vždyť i oni jsou děti boží...profesore Putno!

    A jak už někdo jinde trefně uvedl, bůh stvořil Adama a Evu, ne Adama a Edu!!! *12* *16* *12*
    • Co to?
    • A pozítří se prý budou v průvodu předvádět ku.vy z E 55 a z Perlovky. *12* *16* *12*
  • Tak jsem si vyposlechl vysoce tolerantní vyjádření účastnice pochodu "hrdosti" (tedy bůh suď hrdosti čeho a na co). Prý jde o demonstraci, kde člověk může svobodně přiznat a je jedno jestli je homosexuál, lesbička nebo transsexuál. Zlatý hřeb onoho vyjádření: ..a třeba i heterosexuál, to je jedno... No paráda. Nakonec hetero aby se začali stydět, že nemají být na co hrdí.
    • Bič Boží. Není co dodat. Být teplý negerec, tak je v dnešní době vyhráno. Ale co na to my blonďatí modroocí Evropané?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit