Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rektální akademik jej podpoří masáží prostaty.
  • Proč ten Kalousek "jisté sortě" tolik vadí? Musím si pohlídat kde bude kandidovat a budu ho volit.
    • Těšíš se na složenu od Kalouska? *1* *1* *1*
      • Lepší složenka od Kalouska než daně od Bureše. Tu složenku jsem nemusel neplatit, to byl jen takový vtip. Ale Burešovi na koblihy a čapíčapí... platit musím.
        • Kriple tobě se nechtějí platit daně?!!!
        • ukaž
  • Jsem rád kluku že jsme tě koupili. Ale libera hrát nebudeš!
  • Kalousek je bezcharakterní křivák,který prolezl několika stranami.Prakticky celý národ ho nenávidí a on pohrdá národem.Vzpomeňme demonstrace proti nezaměstnanosti,jak opovržlivě se vyjadřoval vůči obyčejným lidem,kteří chtěli práci

    a slušný život.Je zapšklý a plný nenávisti,že jeho TOP propadl,umí jen škodit,házet na druhé špínu.Skutečný hnus,z kterého se zvedá žalude
  • "Rektor Bek kandiduje do Senátu s podporou STAN, ODS i TOP 09"

    To musí bejt krysa.
  • Kantorskou odbornost rektoru Bekovi nelze upřít. Ale lze zpochybnit jeho ambice po případném zvolení. Co všechno by chtěl dokázat, to dosud nedokázal celý Senát. A navíc instituce, která je pro většinu občanů naprosto zbytečná a je pouze odkladiště "starých zasloužilých", jakým je i ve funkci rektora končící Bek. Jeho šance na zvolení se zdají být malé, zejména po zveřejnění, kteréže to strany jej budou podporovat. Měl by více šanci jako samostatný nezávislý, než kandidát již zprofanovaných stran. Jak velkou podporu od těch samých stran měl prezidentský kandidát Drahoš a jak dopadl. Podobný osud může stihnout i jinak dobrého Beka. Smyčku na krku mu dělá obraz podporujících stran.
  • Profesor Bek je ta nejlepší volba , prozatím do Senátu, příště by mohl vystřídat to ožralé strašidlo Zemana na Hradě *12*
  • Podporou těchto šmejdů a spodiny společnosti si podepsal ortel smrti - nevolitelnosti.
  • zdál jsi se od pohledu slušný kluk. Ovšem jak se tě zastanou takoví záškvarové jako TOPáci, ODSáci nebo dokonce STANáci tak to je jiná. Toto zde jmenované je místní společenský odpad. Slovem špinavci. A takoví chceš aby se za tebe postavili? Potom budeš i v tom černém talárku Batmana nevěrohodný.
  • Senát zrušit! Jó, kdyby alespoň jezdili to seno sklízet! Zdá se totiž, že funkce "pojistky" Senát moc neplní, soudě podle množství paskvilů, kterými nás různí zákonodárci občas obdaří!
    Já třeba bych měl zálusk na stotisícovou měsíční odměnu. Protože jsem byl před "normalisací"
    členem Skautu, tak o nějakých prebendách není ani slechu.
    No, nevadí, milí a bývalí soudruzi...Hlavně, že jsou Rusáci v ....., ale zapomněli si vzít místní dacany s sebou, Bohu-žel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit