Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • My jsme bezinfekčnost docela dost kontrolovali, ale jsem ráda, že už to povolilo a můžeme normálně obsluhovat hosty bez omezení :-) . Taky jsme si pořídili novou myčku na nádobí z https://www.gastro-technica.cz/mycky-nadobi , abychom měli nádobí dokonale umyté. Pořádná gastro myčka na sklo je podle mě základ hygieny :-) .

  • dzixy

    Domnívám se, že není zákon, který by soukromému podnikateli mohl nařizovat jakoukoliv kontrolu a převzetí povinnosti státu, i když jde o covid. To by potom mohli nařizovat kontrolu těch, co jsou nemocní na AIDS, chřipku, angínu, prostě na všechny nemoci přenášeny víry a bakteriemi. Hospodským se nedivím.  Covidová opatřeni v podstatě respektuji, ale být hospodským, ani prstem bych nehnul. Tam je každý za sebe.

  • Další fáze likvidace velkého počtu živnostníků, restauratérů. Klasický lockdown by už nebyl politicky průchodný, tak byl vymyšlen způsob jak ty restauratéry zničit s jejich vlastním (nuceným) přičiněním. 

  • Nejen restauratéři, ale bude potřeba aktivovat také domovní důvěrnice, uliční výbory, PSVB a šedý mor. 

    A až pandemie poklesne, přijde hodný strýček a řekne "Čau lidi" přece takové nesmysly nepotřebujeme. Ihned zrušit!   😎

    • Doufám, že to ten slovenský přivandrovalec Bureš bude říkat z vězení z Bor. Jen by mě zajímalo, jak může hospodský, soukromá osoba, někoho kontrolovat? Který zákon to dovoluje?

      • Na to není žádný zákon...

        Hospodští nic kontrolovat nebudou - přišli by o hosty...

        To by také hosté mohli kontrolovat obsluhu, jestli je očkovaná, nebo testovaná...

        Zkrátka - nesmyslné opatření...

      • KIMCID

        No nech si zdát samohoniči.

        Jen se modli aby soudruh Fiala s 28. členným týmem odborníků pak mávnutím kouzelného proutku, všechna omezení zrušil. A covid zmizí ,diky němu, ze světa :D

        • KIMCYPE, pan Fiala, soudruh je agent Bureš, chystá otevřít ústavy pro takové cvoky, jako jsi ty.

          • KIMCID

            Až  Fiala je hňup jako ty ale chápu že se zastáváš kamaráda sudeťáků.

          • Sedláku, ty jeden milicionáři ze záhonku. Tak to se ti vyvedlo!Modrý Moula Fiala? A "pan"?A tobě hrabe? Tak ty zbožně vzhlížíš K tomu skunkovi z té smečky? Jakože vítězi voleb?Ze smečky vyžírek kteří nám teprve ukáží jak chutná modrý perník? Bež. Mezi mrkvičku, cibulku.Tady zabíráš místo.

            • Musím si to vše bránit, protože se mi sem dobývá nějaký přiotrávený negramot okoun. Jinak jsem Kymcype nevěděl, že Fiala je ze Sudet, jako Bureš ze Slovenského štátu. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit