Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tradiční slet BTW Blbů na tiscali.
  • ... pouze Sajmon je teplý bezdomovec :-)))
    • pouze idioot tvého kalibru se nezmůže ani na vlastní nick.
  • Dobré téma ale pro zdejší BTW balíky moc složité.
  • je třeba odstřihnout od povinných poplatků občanů, pak se můžou redaktoři od Soroše modlit i 5x denně k Mecce ! *7* *1*
    • Tebe je třeba odstřihnout od chlastu, žvanile.
      • zajímáš plešatej impotente, co ti stará zdrhla
        • Ty jsi se na starou nikdy ani nezmohl, vandráku bez peněz.
          • ... Simon, ten idioot už neví za koho sem přijít. Že jsi blbec Simone, teplej blbec, viď :)))
            • Ty nikdy nepřijdeš. Budeš zde smrdět stále, bezdomovče.
  • Názor ,ten může mít každý ,ale musí být takový aby nám vyhovoval . Žádné odlišnosti se nebudou trpět.
    • Odlišné pitomce jako jsi ty společnost toleruje. Sláva toleranci.
  • Již nejsem bezdomovec, bydlím i s kriplkárou na Tiscali!
    • víme ruský semjone BTW. Tím že Simoně ukradneš nick však tvůj zpackanej život nezměníš, netáhlo *11*
      • víme sajmon, zpackanej
      • Ty jsi Simone opravdu netáhlo. Na Tiscali čučíš 24 hodin denně. Ty jsi důchodce nebo invalida, protože jinak to není možný. Ještě jedna možnost, že pracuješ v redakci Tiscali ale, že by tam trpěli takové hovadoo jako jsi ty, třeba ano.
        • Invalida BTW má jen tiscali. Na hospodu ten vandrák nemá peníze.
          • ... invalida Simon má jen Tiscali. Na hospodu ten vandrák nemá peníze :)))
            • Budeš vždy jen opisovat od druhých, bezmozku bez fantazie a nápadu.
  • chtěl bych se milovat s redaktorem sputniku *14*








    YEAH !!!
  • Narodila jsem se v roce 1930. Jsem spokojená stará tlustá hloupá babka.
    Za komunistické bídy jsem si jako každá jiná žena musela vyšívat vložky - bez lepícího proužku a křidélk, nepohodlné.
    Komunista po vodkové poradě si ce totiž ostavil obchod ale dát do něj zboží pro lidi zapoměl.

    Dnes jsem si koupila vložky, pohodlné, mají lepící proužek, křidélka i pořádná křídla.
    • pane redaktore - nefixlujte a pište pod svým jménem děkuji Bajaja
  • Jájasem pro, ale poklud bude ČT a rozhlas platit jen ten, kdo je sleduje. Místo dalšího rozšiřování počtu programů - zavést sledování a platby podle užívání obou údajně veřejnoprávních subjektů. Ať žijí z toho co lidi sledují... Ostatně další tv jsou daleko nezávislejší a veřejnoprávnější. Když to jde u milionů mobilů - proč ne u televize? Technika na to je
  • Jak chcete mít nezávislou televizi ,když v radě pro TRV sedí soudruh Uhde který za komárů psal a četl v ČT oslavné básničky pro KSČ. Milenka od ředitele ČT uvádí cestopisné víkendové pořady ve slovenčině. A naši schopní redaktoři jen koukají.To naslovensku by si nikdo nedovolil. Vše za naši kasu. PARAZITI! *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit