testovaci text

Diskuse pro Článek

Revoluce válečnictví: Nahradí vojáky roboti zabijáci?

3. 9. 2017 – zpravy.tiscali.cz

Válčit lidstvo zřejmě jen tak nepřestane, takže by bylo fajn alespoň co nejvíce snížit počet obětí a to včetně padlých vojáků. Válčení bychom mohli nechat na robotech, které bychom dokonce ani ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 12

napsat komentář

8man (inkognito)

0 souhlasí, 1 nesouhlasí

V KLDR je pro nás - demokracií infikované lidi - naprosto nepředstavitelně zrůdný režim, který má 3 odpovědi NA VŠECHNO: "Je válka","To je vojenské tajemství" a "Musíme se uskromnit, než vyhraje socialismus": Ve 3 letech jde dítě do armády = nepamatuje si rodiče, jen "děcák". Neví, kolik má sourozenců, nezná vůbec pojem "soukromí", "náš byt", "majetek", za který považuje jen přidělenou zbraň a ošacení. Je indoktrinováno celé dětství, dospívání i vojenskou (asi 7-letou) službu. Tu mají prokládanou robotou na rýžovištích a oslavami (kdy jedině dostanou víc najíst). Naprosté informační embargo (i tuzemské) je devastující. A to si představte už asi 10 generaci takových duševně zmrzačených fanatiků... Ti opravdu nemají co ztratit a hlavně, poslechnou na slovo. Kdo z KLDR emigruje, do roka spáchá sebevraždu z důvodu "poznání" (pokud ovšem nejde o práci jejich agentů). Embargo je směšné - na mocenské struktury ani procesy vůbec nemá vliv. Lidé tam denně válčí o přežití na úrovni základních potřeb: Voda, jídlo, ustavičné nebezpečí "exkomunikace" ze strany, nejistota, bezpráví, práskači potenciálně všichni kolem (v mučení a šmírování jsou to mistři). Tam změna režimu nehrozí, nanejvýš převrat (náhrada jednoho vůdce jiným). A co teda navrhujeme jako "konečné řešení"? Smrt všech obyvatel KLDR hladem?
3.9.2017 upraveno v 21:18
vlákno reagovat

8man (inkognito)

1 souhlasí, 1 nesouhlasí

Článek pomíjí fakt, že technologie se nezastaví. Válka bez pěšáka s flintou na zabraném území, není prostě vyhraná. Podle mě nebudou boti primárně útočit ale "čistit" a "držet" ovládnuté území po nukleárním útoku. Jde o to, kdo na ten první útok bude mít koule = fanatičtější doktrínu. Představme si fanatiky IS s prostředky KLDR... na gauči ani na schůzích to prostě nevyhrajeme.
3.9.2017
vlákno reagovat

Vikomt Cobram (inkognito)

* Před dvaašedesáti lety, v září 1955, startovala poprvé na světě z paluby sovětské ponorky B-67 v Bílém moři balistická střela R-11FM, která zasáhla terče na polygonu.
3.9.2017
vlákno reagovat

Zan (inkognito)

7 souhlasí, 7 nesouhlasí

Inu bohatí "sponzoři armád" tohoto světa jsou schopni pro svou moc obětovat cokoli, i zeměkouli. A chudáci si vůbec neuvědomují, že si podřezávají větev sami pod sebou. Kdo sleduje dějiny pochopí.
3.9.2017
vlákno reagovat

Korben Dallas (inkognito)

6 souhlasí, 0 nesouhlasí

Krymský most je vidět i z Vesmíru:
twitter.com/SergeyISS...iss%2F
3.9.2017
vlákno reagovat

jura (inkognito)

9 souhlasí, 2 nesouhlasí

jaké lidstvo, chcete říct prašivý američan jen tak válčit nepřestane
3.9.2017 upraveno v 15:42
vlákno reagovat

A (inkognito)

4 souhlasí, 1 nesouhlasí

aby se mohl roztahovat po Evropě a po světě vymyslel NATO - North Atlantic Terrorist Organization
3.9.2017 upraveno v 15:49
vlákno reagovat

j (inkognito)

2 souhlasí, 7 nesouhlasí

No jo, už je skoro jak ten prašivý rus co z malého moskevského knížectví během několika staletí zabral šestinu světa.
A ještě měl málo. A tak zabral Krym, válčí na východě Ukrajiny, válčí na Středním východě a podporuje bojůvky na celém světě. Inu "je třeba zapalovat po celém světě revoluční ohníčky až celý svět zachvátí požár socialistická revoluce" (žhář a vrah carských dětí Uljanov co nakonec zašel na syfilis a jeho zbytky teď tlejí v myším oleji).
3.9.2017
vlákno reagovat

Občan (inkognito)

1 souhlasí, 4 nesouhlasí

Živočišný druh homo (člověk), prý "sapiens" (moudrý) se přemnožil a chtěl by poroučet větru, dešti. A těch 7,5 miliardy na zemi je moc a proto Příroda použije jeho vlastní prostředky ke snížení jeho počtů na přijatelnou mez, aby byla opět dosažena rovnováha. Možná se to už stalo a pak pár jedinců přeživších někde v jeskyni si u ohně vyprávěli legendy, že lidé chtěli poroučet bohům a ti je za to potrestali.
3.9.2017
vlákno reagovat

Krákora (inkognito)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

Sapiens je spíše člověk rozumný (obdařený rozumem). Moudrý bude, až se naučí ten mozek správně používat.
3.9.2017
vlákno reagovat

Občan (inkognito)

2 souhlasí, 6 nesouhlasí

Jistě, s tím nelze než souhlasit. Možná bychom to "sapiens" měli chápat spíš jako "vědoucí", "mající k disposici informace". Jak a zda vůbec těm informacím porozumí a jak s nimi naloží, to je jiná otázka.
3.9.2017
vlákno reagovat

je (inkognito)

4 souhlasí, 1 nesouhlasí

možný, že jsi až tak veliký pitomec Sajmone?
3.9.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.