Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Socdemáci by si měli uvědomit ,že se Sobotkou v čele je s jejich stranou konec.Pravdoláskaři jako je Dienstbier ji zničí.ČSSD skončí jako ODS.Celé vedení této strany musí odstoupit a musí přijít noví lidé. *16*
  • Teď mě zrovna v televizním vystoupení poučuje dlouholetý sekretář knížete Dinsbír,možná že i nynější,jak těžko může ČSSD prosadit něco kvůli čemu je voliči volili ! Třešničkou na dortu nakonec bude,až ČSSD v čele se Sobotkou udělají knížecího sekretáře významným ministrem,který s konečnou platností pomůže TOP09 ČSSD zcela zlikvidovat !
    • Souhlasím, jenže to trdlo Bohouš to nevidí. No, všeho do času, ono se zanedlouho ukáže.
    • Pamatuji tatínka pana Diensbira,když se vyjadřoval k pojmu "Lži politiků" -řekl ."Zcela všichni politici nejen u nás musí lhát,zkreslovat,zamlčovat ,tajit aj..vůči veřejnosti.Co to je "lhaní na obrazovce" tří "pučistů.To je 1 promile proti ostatním nepravdivým zprávám a zkreslením ve všech současných mediích, proti milionům a miliardám hodnot ,které republika ztratila privatizací,zlodějnou,tunelováním.Prý "puč". Hloupost.Slovníkové vymezení pojmu zní jinak.Nechápu všechna media,jakým právem zostuzují presidenta.Ta naše pseudoedemokracie a pseudosvoboda nás přivede k dalšímu protektorátu.Pomluvy,urážky ,sprostota nejsou SVOBODA,ale trestné činy.!!! I když mám mnoho osobního nesouhlasu s konáním pana Zemanu-je ponejprv volený občany ,tak to demokraticky respektujme,jinak bude nutné přejít k monarchii.
  • Soudruzi se budou mstít, jsou totiž nakaženi zemanovštinou.
  • kdo zradil jednou, zradí i podruhé....hajzl zůstane hajzlem....
  • ty vogo, tihle EXPERTI na vše, i na bělost bílé barvy, je bílá bělejší než bělejší bílá ? kdo je za tyhle žvásty platí? by mě tedy celkem zajímalo
  • |Až na sjezdu strany se dovíme, kdo má nejvěší podporu, ale Sobotka to asi nebude. *2*
    • Hašek ho pokoří

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit