Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Také už jsem se k tomu konečně dopracoval a řidičák už mám konečně doma. Teď jsem začal vybírat už i auto a chtěl bych se zeptat, kdo mi dokážete poradit, kde vybrat spolehlivé ojeté auto prosím? 

    • Já jsem s manželem objela spoustu míst a nabídek od soukromých prodejců. To byl ale jeden vrak za druhým. Manžel se pak už i trochu naštval a prostě si vybral auto  velkého autobazaru https://www.aaaauto.cz/ kde koupíte ověřené auto se zárukou a také za dobré peníze. 

  • Já bych se bez řidičáku v dnešní době asi neobešla, ale je pravda, že jsem si ho dělala poměrně pozdě. Navíc napoprvé jsem ho neudělala. Dělaly mi tehdy docela problém dopravní značky, ve kterých jsem prostě měla zmatek. Naštěstí jsem se to ale doučila a nakonec zkoušku zvládla. Bylo to ale pro mě celkem těžké.

  • Mladým, začínajícím řidičům bych vydával řidičák zásadně na ZKOUŠKU. V řadě vyspělých evropských zemí to je zavedeno a jistě tam ví, proč. Děláš blbosti - přijde trest a jezdi tramvají anebo na kole, třeba i pár let ...
  • V zásadě pravda !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit