Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Také měla virozu?!...:-)
  • Ta baba má výdrž, kdybych měl 4,29 promile, tak už asi budu TUHEJ ... Jo, a chtěl bych vidět ten "produkt" např. při kojení - to by byl třeba takový irský Baileys úplné howno !!!
  • NEJMENOVALA SE NÁHODOU ČERVEŇÁKOVÁ Margita?Tipoval bych že je to z vrhu této kategorie.
    • Nejmenovala, blbečku!
  • Prý řídilo to dítě...
    • Já slyšel, že řídila nějaká ožralá moravačka z Brynclu *1*
    • Já zase slyšel že řídila ta opice kterou měla,povídala mi to sousedka od naproti.Vzpamatuj se.JPP
  • Teda dost držák paní,na babu slušnej výkon a ještě celkem dobře mluvila,bylo jí rozumět *3*
    • Moravačky mívají dobře natrénováno ze sklípků a z pálenic; takže výkon téhle je asi jenom solidní průměr... *2*
  • píší že může být odebrán až na dva roky,tady by měl být sebraný s fleku na 5 let a těch 50 000 automaticky a to už vzhledem k tomu dítěti když pominu chodce a jiné učastníky provozu.ted ale pozor aby náhodou nebyly něčím porušena její práva,jak to obyčejně bývá když se do toho vloží přiblblí advokáti
    • jak říkáš...advokáti,oni sem nejak zapoměli napsat,že paní řídila nového Jaguára....a na takovéto zákony neplatí... v této zemi
  • Hi, hi, hi, *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit