Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    Další poplašný článek určený proti robotice a automatizaci. Osobně si myslím, že šikovného lakýrníka nic nenahradí. Mám doma malou lakýrnickou dílnu se šroubovým kompresorem a rozhodně nemám strach z toho, že by se k nám domů nastěhoval robot a lakoval místo mě. A vlastně kdyby ano a já se mohl věnovat čemukoliv jinému než práci a přitom vydělávat, tak to jenom uvítám. ;-) 

  • To je zase výplod.
    Robot ještě pořád není robot ale jednoúčelový nebo víceúčelový programovatelný kus železa a plastu.
    Do doby než příjde umělá inteligence to nic víc nikdy nebude. A až to příjde bude stále nutné tlačítko reset. *1*

    Zatím dojde jako vždy jen k přelití pracovních povinností a zvýšení produktivity. Místa které zaberou stroje budou nahrazena jinými na které stroje nestačí. První počítače fungovaly před 70ti lety a ještě pořád to díko lidstva ani neumí pořádně chodit. Přičemž se tu plácáme po zádech jako by už umělo odpovídat celou větou.
  • No moment a jak to koresponduje s tím, že tu firmy mají údajně tisíce míst pro vetřelce?
  • až všichni budem programátoři naučej se i roboti programovat a welcome to SKYNET... pak už nás zachrání leda stroj času co by nás přenes do doby než se vynalezl první procesor
  • To je v pořádku,peníze co ušetří korporace za lidi zajisté využijí k blahu všeho lidstva....:-)
  • takže kadeřnice bude mít VŠ s titulem..... ááááááááááááááá
  • Stačí se podívat na dnešní vojáky. Před očima stroj na lepší vidění.
    Zabudovaná sluchátka.
    Brzy budou mít podobu robotů z hvězdných válek.

    Roboti berou lidem práci. ale to není nic nového. Už Británie v dávných časech
    zažila ničení strojů v továrnách protože se dělník bál ztráty práce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit