Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty ROZHODNOZKY uz ukazaly vse ,co melo byt skryto pred verejnosti.Nejak pripominaji RATHA,ten take zjistil pomery az behem pobytu v zarizeni.
  • trapný .undy,za které do roztrhání těla pracoval zachcanej usínač Tragédberg
  • to jestli je rock, to co vypustí z tlamy, tak já jsem Bajajaja a 40 loupežníků. Bože, přemýšlejte novinářští géniusové, než něco napíšete, počítejte do sta a pak si to nechte ještě rozmyslet na hodinu. Car Putin a jeho kámoš Klaus se musí za břicho popadat, to jehich říši rozhodně neohrozí.
  • To je ta západní kultura! Zkuste něco podobného udělat v nějakém pražském kostelíčku! To z nich by byly TERORISTKY!
    • nojo,snad vychodni kultura?!Mohou pracovat legalne v Bordellu a nemaji potize.
    • omyl to je ruská kultura, EU do toho nezatahuj.
  • Je nutno vzdát poctu těmto hrdinkám, ono postavit se RasPutinovi, to může skončit i smrtí!
    • Ano může a bohužel se tak nestalo, ač se stát mělo, zbavovat tento svět oné lůzy je svatou povinností. Pravdou však je, že zábava pro Putina to možná je a snad je pustil jenom proto, aby se pobavil nejenom on..
    • Dickhead se nám koukám probudil. Vzdej taky poctu žlutejm slonům, wuss.
    • Kdybys nebyl teploušem, nestal by ses vyjebaným komunistou!
      • Pleteš si mě se svým fotrem, blbečku!
  • Takže " Vyjančený pindy " jsou již disidentky a mučednice.
    • To ne, to jen ty jsi pitomec!
      • Aha, potrefená husa se ozývá. Pravdou je ty svazáku, že osoby, jako ony dvě elementky se mají na potkání střílet. A i na medajle by to mohlo být. Za zásluhy.
  • Ony si možná myslí, že se považují za svolochi-lidi odporu..,ale každá z nich je prostě jen obyčejná, pouliční, sprostá a drzá bljaď-KURVA.. co se akorát schovává za nějaké "umění" o které by si nikdo, kdo je slyšel ve střízlivém stavu, normálně neopřel ani balalajku co má jen tři struny a co přežila staletí lidové tvorby po celé Rusi i světě..
  • Tak a už to snad nebudeme rozebírat ne? Ty k u r v y mě absolutně nezajímají, mě zajímá kam se podělo tolik peněz co tu bylo. *16*
  • V tomto případě fandím rusákům,asi málo komu by se líbilo,kdyby se kolem jeho bydliště potulovali tlupy hladových a přiblblých Ukrajinců.
  • To je super! Příští rok s nimi může Karel Schwarzenberg vyrazit na Českého slavíka!
    Pokud tedy nebude ta jeho blondýnka žárlit...
    • Taky se pokakáváš a pochcáváš jako tvůj idol?
      • To jste možná špatně pochopil, on asi Schwarzenberg nebude jeho idol, to co napsal, tomu se říká "ironie".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit