Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Celá vládo,
    vy jste takoví darebáci, že větších není. Už nevíte co by, ožebračujete lidi jak se dá,
    miliardy jste rozkradli a ubližujete rodinám s dětmi, nemocným, invalidním a bezmocným lidem. HANBA TÉTO VLÁDĚ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • velká škoda,že v tom letadle nesedeli členové vlády,nechce je někto poslat na nejaký výlet v letadle na odpis?... jinak se jich nezbavíme...
  • Z citace mlučí MPSV Plívové mi vychází, že si pan Drábek vybral dobře.
    Není nad to, když se mluvčí vyjadřuje stručně a srozumitelně!
  • Okrádají už i malé děti.Vždyt ty školky nemají rodiče zadarmo.Nač platí daně z platů?Stát by jim to měl vrátit tím,že jim pomůže vychovat děti a pohlídá je ve školce,aby mohli do práce.Vždyt se jim to vrátí.Zase hůl na ty nejchudší.Milionářské školky tu máme,tam platí desetitisíce,mají na to.Je to až k pláči. *16*
    • Tedy nevím jaké okrádání. Platba v naší školce mě stála měsíčně 500 až 700 plus 500 za jídlo na celý den, což není nijak závratná částka a neplacení posledního roku zvláště, když některé děti tam jsou roky dva kvůli odkladu, je zbytečnost. Osobně mám děti 3 a peněz tudíž není opravdu příliš, ale zvládneme dětem poplatit i kroužky. Prostě nemusíme vymetat restaurace a luxusní dovoloné a utrácet za zbytečnosti. Osobně bych zkrátila i rodičák na 2 až 3 roky. *3*
      • Ta seš taková koza, kdo vymetá restaurace? Poslední ročník školky je povinný, tak proč není zdarma. Už nemáme ani na kvalitní jídlo a ošacení kupujeme po sekáčích. JE TO OSTUDA této VLÁDY. Místo aby podpořili rodiny s dětmi, tak dělají vše pro to, aby se rodilo málo dětí. Pak nebude kdo pracovat na důchodce a budete dělat do smrti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit