Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Bobek byl vynikající zpěvák a k tomu byl velmi chytrý. To, že v mládí zpíval anglicky svědčí o jeho perfektní taktice k režimu. Stačilo málo a to být nevýstředně oblečený, normální vzhled a být slušný. Mám jeho písničky rád. Snad se najdou pokračovatelé jeho stylu.
  • Pavel Bobek byl ohromný zpěvák. Zaslouží si úctu.Nechápu některé příspěvky.
  • Velice trapný kašpárek,jeho skuhrání se nedalo poslouchat
  • Rodina a přátelé ho doprovodili na věčnost? Taková rituální hromadná sebevražda v hinduistickém stylu, nebo jazyková "obratnost" autira nadpisu (dál jsem to nečetl)? *16*
    • A jste si opravdu ale opravdu jistý , že vaše znalost čtení by stačila na přečtení celého článku ?
      • Pravdou je, že je nadpis velmi nešťastně formulován. Úplně mne zamrazilo při té představě.

        Jinak ten pán, co kritizuje ty, kteří se přišli rozloučit, má možná trošičku pravdu. Stává se velmi často, že člověk, který dožívá se najednou octne v osamění, málokdo pomůže. Třeba měl na mysli poslední chvíle Mikiho Volka.
        A když se jedná o tantiémy, máte vidět, kolik přátel se vždy vyrojí...
  • Jako zpěvák byl skutečně zajímavý, ale ty pohřební spartakiády, to snad není nutné. Bobek už je stejně neuvidí, takže jako jejich potenciální odůvodnění zbývá akorát trapná exhibice, a to už je Bobkovi naprd.
    • Myslím si - tedy můj osobní názor - že když se mi někdo jako Pavel Bobek nepozdával nebo spíše mi byla lhostejná jeho hudba, tak bych ho po smrti nemusel urážet. Určitě nikoho nepoškodil a nikomu vážně neublížil. A proto ty místní urážky nejsou asi na místě. A ty početnější zástupy lidí při pohřbech - tak to si myslím, že ve velké míře je spíše oceněníhodné. Že v tom dnešním uspěchaném světě, kdy se každý schoulí do ulity a není schopen sobecky nic pro okolí udělat, tak se alespoň naposled půjde "rozloučit" s člověkem, kterého vlastně ani moc neznal, ale pořád o něm slyšel. Může to být tak trochu veřejný souhlas s oceněním celoživotní práce a výsledků práce toho člověka. A Pavel Bobek nebyl nikdy v popředí hitparád, ale opravdu patřil k těm dobrým představitelům určitého hudebního proudu. Tedy country - a pokud někomu country zrovna nesedí, tak může poslouchat něco jiného. Ale urážet ?!!
    • Na to se zeptejte starého Kočky. Dá vám to vysvětlit...
    • Jestliže vám ještě nikdo neřekl , že jste totální hlupák, pak to činím já a bez problémů bych volil i nepoměrně silnější výrazivo . Osobně doufám , že vás pozustalí hodí ve vší tichosti do plného septiku a posléze zakryjí víkem a zapomenou , že někdo takový existoval . Klidně riskuji smazání , stojí mi to za to .
      • To je zdejší komunista; má třicet nicků, a každej už dávno ví o jeho imbecilitě, jen on se to vzhledem ke svému IQ nikdy nedoví.
  • Zasloužil si to.Byl výborný zpěvák

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit