Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • především je Pan Babiš pořádný frajer. Výhradně za svoje dokázal vyštípat ze Strakovky letitý balast ,který se tam usadil. A nemínil vypadnout. Nebýt jej - tak Nečas s Nagyovou tady budou žhrát ze státního koryta a ještě si mlaskat. ODSáci by nám sakra ukázali jak se dá státu pouštět žílou!A právě proto všechno - je panu ministerskému předsedovi vše odpuštěno.I Hnízdo čapí. A je překrásné jak ti odehnaní od koryt krásně skučí a bědují.Moc krásně to zní v uších.Nepomohlo ani vykonstruované jakože trestní stíhání. Socani jsou a budou právě pro to, na věky všem pro srandu.

  • V čem spočívá Babišův populismus? Populista je politik, který se řídí heslem "Slibem nezarmoutíš," ale ve skutečnosti již předem ví, že splnění slibů je nereálné. Babiš je ochoten jednat a řešit problémy s kýmkoliv, je energický a rozhodný, což tato země postrádala a hlavně je to člověk, který rozumí ekonomice a obklopuje se odborníky se zkušenostmi. Země se přestala zadlužovat, ale naopak se začaly konečně splácet dluhy, občané bohatnou, zvyšují se platy i důchody a přitom je státní rozpočet v přebytku. Za takového populistu může být naše země zdevastovaná Kalousky, Topololánky... jen vděčná.

    • Pane Prchale děkujeme za kvalitně ulhanou agitaci, pokračujte v práci.
      • Ne každý má dementní práci jako ty, ve které se může zabývat hovadinami. Piš jenom za sebe, blbe.

  • Drtivá většina národa podporuje Našeho nejlepšího Pana Prezidenta Zemana!

    Věčně ožralej havel dělal ve světě jen ostudu, třeba když si totáně namol při státní návštěvě Thajska zlomil žebra, atd atd

  • Když může být prezidentem ČR opilec, soudem uznaný lhář a kolaborant, tak nevidím důvod proč by nemohl být premiérem slovenský imigrant a estébák Babiš.


    • KIMCID

      imigrant není a stbák ještě soudem nebyl uznán.a opilec už prezident byl Havel

      • co používáte za translátor soudruhu ?

        • Soudruh používá translátor který je součástí fenomenálního sovětského PC sčot1917 .
        • KIMCID

          Soudruhu si říkej doma tátovi, pro tebe jsem Pán.To že oslovuješ soudruhu je asi ještě tvůj zvyk z LM že. 

          • Ne, můj děda Křenek byl jen v STB, ale hodně mě naučil!

  • senil666

    Babiš je zlo. Je
    smutné, že je premiérem Česko. je to KGBák, zloděj a dotační podvodník. Pryč
    s ním! Ale Češi se za koblihu a reči typu Čau lidi nechají zmást. 

    • Co bys taky čekal po tom čtvrtstoletí humusu s účtem mínus pět bilionů který byl před ním? Malá naděje aspoň je, že už nejsme po krk v žumpě nýbrž "pouze" po kolena v blátě.😉

      • Měl by jste vylézt ze zemljanky a kouknout kolem sebe, o jaké žumpě to mluvíte ? máme se u nás lépe než kdy jsme se kdy měli, pokud budete 24 hodin denně smrdět na chatech, prskat jedovaté sliny a papouškovat trapné bonmoty té hradní trosky tak se budete mít asi těžko dobře, pro začátek zkuste nějakou brigádu a až se osmělíte tak třeba i zaměstnání, uvidíte ty změny.

        • 😂
        • 😂
        • Patrně soudíte druhé podle sebe. Byl jsem tu ráno a zase jsem nahlédl až teď. Jestli vy tu zacláníte nonstop, tak to je váš problém. Jinak já se mám dobře, nestěžuju si. Ovšem vidím tu mizérii druhých kolem sebe a a za cenu pěti bilionů kterou vaši polobozi a politruci s prominutím promr..ali, by opravdu bylo trapné, kdyby nebyly aspoň ty vaše slibované banány.....Jinak nikdo nemůže zato že jste neschopný závistivec a ta "hradní troska" jak o ní nulo píšete, bude v učebnicích. Po vás neštěkne ani pes.....

        • KIMCID

          troska jsi ty když krom nadávání nejsi schopný nic

          • Přesně. Ani chápat psaný text.


  • Cituji:"Časy politiků a političek typu "železné lady", která věděla, že
    zodpovědný politik musí přijímat i nepopulární rozhodnutí, prostě proto,
    že jsou nezbytná, a chovala se podle toho, jsou pryč."(red, Tiscali, 2019)

    Cituji:"Slíbil voličům železniční stanici, vodovod a vojenskou posádku. Od té doby ho neviděli." (Jaroslav Hašek, Dekameron humoru a satiry, 19??)

    Jak lze míti za praxí prokázáno, populistou jest silný politický soupeř kritikův. Vyhraje-li onen volby, jest populistou definitivním.

  • Libi se mi, jak Gutmenschen vedi daleko lepe nez my, koho bychom meli nebo nemeli volit.

  • KIMCID

    Hlídací pes evidentně  zbytek světa si nezná.Smutné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit