Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Biden chtěl s Araby jednat o náhradě za ruskou ropu. Odmítli ho 🤣🤣

  • V ze mi kde je cenzura se oficiálnímu zpravodajství nedá věřit. Václav Havel.

  • Hezký:Organizace spojených národů (OSN) zakázala svým zaměstnancům používat slova válka či invaze v souvislosti s děním na Ukrajině. Podle deníku The Irish Times to vyplývá z interní e-mailové komunikace, v níž jsou pracovníci vybízeni k „nestrannému“ vyjadřování

  • USA bere z Ruska 4% tak že nevím jak Bidenovi tohle pomůže. Američani neví kde nějaká Ukrajina je, ale naprosto přesně vědí že na cenu  benzínu si sáhnout nenechají.

  • No nevím co chce EU, ale Německo do toho hodilo vidle. Zákaz dovozu surovin z Rf nedovolí.

  • sekl jsem se o den, čekal jsem to už dnes v noci 😉  USA nepotřebují zase tak moc Sověty v téhle komoditě, berou z Kanady něco přes 60% spotřeby a u Sovětů to dělá jen nějaká 2-3%, to nahradí větší distribucí z Kanady nebo omezením sankcí s Venezuelou, což by přineslo dvojí plus - narušení vztahů mezi Madurem a soudruhem Visalionovičem Putinem a USA to má ve sféře svého vlivu, tenhle vztah, což taky není zanedbatelný fakt.

    • Sověti? 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit