Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takové hovadiny dneska napíše sám počítač pomocí vhodného software.
  • Na takové příšerné nejapné blbosti se může dívat jen duševní ubožák a číst je už teprve, to je lepší číst Blesk a Haló Noviny.
  • Krásná ukázka na čem se dá vydělat. Je jedno jestli se to někomu líbí čí nikoliv. Hlavně že to nese. Jen ať se autorka neplete do ničeho jiného čemu nerozumí a nedělá si patent na rozum.
    • taky by si se neměl plést do něčeho čemu nerozumíš *7*
  • Slátaninaneslátanina, horornehoror, děti jejího Herryho milují a Bradavice také, rodiče svým dětem knihu kupují za peníze!!! Dkázala tak vydělat čestným způsobem nemálo peněz pro sebe i své děti! Co jste dokázali vy a nejen pro své děti? Všichni jsou chytří a když dojde na věc, tak je po rozumech zdechl pes!!!
  • Neuvěřitelný horor vydávaný za vhodné čtení proděti. A sama spisovatelka je ta nej na světě a všemu rozumí. Neuvěřitelné a úkaz, co dokáže marketing.
  • Na jeden trapný díl jsem se dovedl dívat asi 10min. a to mi zcela stačilo. To se raději budu dívat na roztopená krbová kamna, jak v nich dřevo hoří, praská a sálá... *13*
    • Svatá pravda. Děti Harryho Pottera milují, což svědčí o již totálně vypláchnutém jejich mozečku, odkud byla láska vypuzena a nahrazena hrubostí a násilím překračující i akční filmy. Z dětí pak vyrostou lidé, které kapitalismus potřebuje, zlé, kruté a bezcitné, myslící jenom na sebe a libující si v týrání jak lidí, tak i zvířat... Viděl jsem jen 1. díl aniž bych jej hnusem byl schopen dokoukat a od té doby jsem si už žádný jiný nepustil. Je sice pravda, že i v minulých pohádkách z dob Boženy Němcové se vyskytují draci, či jiná nebezpečí, které ale poráží statečný člověk, ať již princ, či nějaký chasník. Tyto pohádky symbolizují tak boj a vítězství člověka nad zlými mocnostmi, zatímco tyhle moderny zdůrazňují příšerné nestvůry, proti nimž bojuje "kouzelník", tedy nadpřirozená bytost, protože skutečný člověk kouzelník neexistuje...
  • Hardyho Fotr je jenom slátanina,nemá to hlavu ani patu a film je postaven pouze na vizuálních efektech.
    • Copak si dokázal publikovat ty, ty slátanino???
    • Tak hlavně,že ta tvoje slátanina má alespoň tu patu,o hlavě nemůže být řeč *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit