Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukám, že oba bijci píší příspěvky k danému tématu - běžte se urážet někam jinam...

    Jinak - černé kočky - kocourky mám ráda... :-)
    • *14*
  • to jsou ty pověry. Před tři čtvrtě stoletím také někteří uvěřili, že když se ti schopní a pracovití zotročí a majetek se jim "znárodní", tak se začne budovat komunismus, kdy si bude každý brát podle svých potřeb (chuti), ale pracovat bude také podle své chuti (prý podle svých schopností, tj. lenoši pracovat nebudou) a přesto bude všeho dost. *1*
  • před dvaceti lety jsem uvěřil šířené pověře, že když se na čtyři roky vzdám svobody a svéprávnosti a nechám o sobě a za sebe rozhodovat malou zájmovou skupinu jakýchsi anonymních stranických aparátčíků s imunitou, že prý se budu mít dobře. Dnes vidím že můj státní majetek 3 biliony korun je v pr...eli a mám dluh 2 biliony korun o kterém ani netuším jak vzniknul. A jakýsi topácký politruk mi posílal složenku na 120 000 korun. A teď už mi ukradli i lithium na Cínovci.

    Další pověra.....jeden můj známý byl přesvědčován "dochtory" že když s...žere jed na krysy, ten prý spolehlivě otráví jeho rakovinu. Rakovinu ten jed sice otrávil, ale současně otrávil i toho známého.....jó pověry......mohl bych vyprávět......
    • ... raději nevyprávěj, blbečku :)))
      • už jsi dnes mečel? A teď vyskoč....
  • to je zdejší prasič stránek. Měl převeliký distanc. Nyní byl na pár dní vypuštěn. Užívá si prasení stránek. Kontakt na otloukánka z Ostrova je 351 170 505.
    • wau
    • wau
    • wau
    • wau
  • Na černé kočky nevěřím, ale když jsem nalitý, tak vždycky přijde pes a shrne mi koberec.
    • A ten pes je bílej Sajmone?
  • dearputin.com
    • taky ten skřet skončí v jámě pokud ho nesežerou *16*
  • potřeboval bych znásilnit a u toho dostat pořádnou nakládačku , najde se konečně někdo ? Moc prosím ....
    • s*ru na d*menta
      • jaký ty jsi bijec? Jsi jen vyvrhel z Ostrova který tady všemi vysmíván sviní stránky. Jinak- Ing. Rudolf Hrebeňár, Ostrov Lidická 1332, tel. 351 170 505. Tj. když ti bude chtít někdo poděkovat.
        • ... máš kouzelné dementní představy kripla, napiš prostě místo a čas, vyléčím tě, mrzáku :)))
        • ... je to prosté, hrdino: přijeď, zavolej, ozvi se jakkoli, pak zažiješ, cos ještě nezažil :)))
        • wau
        • wau
        • wau
          • wau
        • wau
          • wau
        • wau
  • Babišovi rostou preference, to je špatné znamení. *8*
    • s*ru na d*menta
    • Čecháčkové jsou nepoučitelní. Kolikrát si to v historii už pos.ali. A pak naříkali kde koho. Nechápu, že je tolik slaboduchých, že skočí na jeho kecy a nevidí, že chce vlastně zavést fašismus. Podobně jásali Španělé nad Francem a Italové nad Mussolinim a když zjistili co jsou zač, bylo už pozdě. Hodně Čecháčků také po válce tleskalo komunistům...

      Takže Čecháčkové si zvolí fašistu Bureše a budou zase rýt d.žkou v zemi, jak zpíval Karel Kryl.
      • s*ru na d*menta
  • tady není nikdo zvědavý na tvoje výlevy tuposti. Podepisuj se. Nejsi žádný bijec. Jsi Ing.Rudolf Hrebeňár z Ostrova, Lidická 1332. Místní vyvrhel.
    • s*ru na d*menta
    • s*ru na d*menta
  • s*ru na d*menta

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit