Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeman je hlava státu a náš pan president.
    • Ano je, a myslím že můžeme být spokojeni, zatím si vede velmi dobře na rozdíl od minulých zlodějů.
  • 1) doložit původ majetku a peněz.
    2) obnovit střelnici v Kobylysých.
  • Ono se to dalo udělat i jinak: neodkladně restituovat, tj. vrátit vlastníkům to co jim komunisti po r. 1948 uloupili. Ale ony se dělaly tlusté čáry za minulostí, utíkalo se před právníky a zhasínalo se a lidská práva a morálka se stavěla na roveň pouhé "třešničce na dortu". a to všechno proto, aby si STBáci, komunističtí zločinci a další verbež mohla nahrabat pro sebe. Za to by měli ti "privatizátoři" viset. Včetně Klause, Stráského a další.
  • Volil jsem Zemana-lepší než ten poblázněný Sudeťák. Ale rozprodání a rozkradení republiky má na hrbu stejně jako Klaus. Byl u toho od samého začátku. Rozbil armádu , banky a průmysll cpal cizincům stejně jako pravičáci. NEZAPOMEŇTE, že socani vždy zradili zájmy dělnické třídy.
    • xyz
  • Někteří jsme tu šanci neměli.Ti co si nakradli včas už to nepřiznají a majetek nepustí.A tak je třeba důrazně pochválit každého kdo z takto dříve nekradeného dnes hajdalákům odkrojí.Mi se to tedy daří znamenitě a po přečtení toho přiznání si ještě přidám.Tvrdou pěst na hajdalaky je třeba zachovat.
  • Jsem moc zvědavý kdy konečně Klause a tu jeho bandu, co se zmocnila státu a nechala ho vyplundrovat, povedou k odpovědnosti. Snad už na kradení za 23 let po pádu komunismu jsou zákony.
  • Baziliška Klause vystřídal Buran Zeman. Podobně se střídal „hodný“ estébák se zlým. Na jiné vzory národ prostě nemá.Klausovým vzorem byl huhňavý a křivý úředníček Beneš, Zeman je retro ožralého burana Gottwalda. Skončí podobně na cirrhózu v Maus-oleum ???
    Jaké je z toho východisko:
    „Nepartajnická politika“ (podobná nezávislé advokacii), na bázi občanského zákoníku založená, má reálnou a logicky zdůvodněnou šanci, a to univerzálně.
    Všechno už tady jednou bylo – jenom zodpovědný občanskoprávní, adresný a průběžný volební systém na bankovně účetním principu dosud nikoli.
    Nepomůže nic jiného, než úplná, obousměrná personální ručitelská adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče, včetně možnosti levného a voličsky osobně zodpovědného referenda i přímé volby kohokoli :
    „Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (TGM).
    Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé tzv. „přímé demokracie“): v článku „Právní stát" na google:
    http://www.knihy-a.cz/16196/pravni-stat-je-spoluvlastnictvi-obcanu-nikoliv-korist-politiku
    nebo:
    http://www.inuru.com/index.php/spolecnost/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-volby
    • A zase je tu buran Sniper se svým nekonečným příspěvkem, který z 99% nikdo nečte.
      • Chápu, soudruhu, že tě dráždí k nepříčetnosti když píše pravdu.
        • Oslovením soudruhu mně už nenasereš a po příštích volbách znovu přijde do mody.
  • Klaus je ha.jzl a korunní zloděj, měl by sedět v krimu a ne běhat na svobodě. Takových je v republice víc zlodějů a mi platíme..... *16* *16* *16* *10* *10* *10* *12* *12* *12*
  • Klaus patří na BORY, nebo MÍROV!
    • Souhlas. A Zeman patří dok protialkoholní léčebny.
      • Myslíš, že se mu bude líbit pobývat s tebou ve stejném pokoji?
        • Napsal jsem DO PROTIALKOHOLNÍ LÉČEBNY.
          Takže nemůže být se mnou na pokoji.
          To je tak těžké pochopit?
          • Jelikož máš z mládí propitý mozek nesmíš se už opíjet, ale pochybuji že to dodržuješ.Vzpomeň si kolikrát jsi se poblil do postele?Fakt je ten že ti největší opilci jsou pak velcí mravokárci a bojovníci proti alkoholu, ty jsi toho zářný příklad!!
  • Tak zvanému ekonomovi p. Zámečníkovi unikla v jeho vyjádřeni o krádeži století podstatná skutečnost. I když došlo ke znárodňování a můžeme jej nazývat jak chceme, tak majetek zůstal v republice. Po privatizaci, velké zlodějně je kde ???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit