Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Mne zase vubec nezajímají ty naše současné celebrity, které stále nekde ukazují. Angelina a Brad Pitt byli hezký pár a myslel sem, že im to vydrží napořád
  • Rozvodové žně v Hollywoodu: Které páry se rozpadly a které odolávají 'prokletí slavných'?

    A koho to zajímá?
  • Luky1987
    Škoda, že se Angelina a Brad Pitt rozvedli, hodili se k sobě fandil sem jim *9* *13*
    • *15*
  • rozvodové žně voda na mlejn muslimakum...
  • No a? Co my tady s tím...
  • prase z chlíva bylo vypuzeno? Píchač své vlastní matky se musel vyjádřit? V prasečníku není co žhrát?
  • ... tupost zdejšího primitivního póvlu se může rozjet na plné obrátky, kritik to fajn rozjel:)))
  • U nás to je ještě horší,protože jsme prdítko a nehledě,že všechno zlo přišlo z USA.Přítelkyně unášejí děti do severních Sudet.Nechávají si dělat děti a z toho žijou nad poměry a slušné holky a kluci živoří . Jen inkasují alimenty a je jím jedno od koho.
    • Doporučuji soudruhovi navštívit USA a CCCP a pak pozná jak se hluboce mýlí. Všechno zlo přišlo z CCCP.
      • zase plkáš sajmon
      • Obě země znám.Na ruské lidi nedám dopustit.Doufám,že v USA Tramp zvítězí a bude na světě mír.
        • Poznal jsem spoustu srdečných a přátelských Rusů ochotných pomoci v případě potřeby. Totéž i v USA. To ovšem nic nemění na tom, že SSSR je centralizovaný totalitní stát ovládaný fašistickou juntou. Naproti tomu USA je země silně decentralizovaná a demokratická. Trump je psychopat a zrádce, který se punktovat s fašistou Putlerem.
          • tys nepoznal zatím nic jinýho, než ciziho lofasa ve své p*deli
  • a koho to zajímá?čtenáře blesku?
    • ... co to je ten blesk, balíku?
      • ... já čtu Super, a SPY, Blesk je ale taky dobrej :)))
        • ... ale já vím, že na víc nemáš, blbe :)))
  • Jen tady zavládne islám, to si každý k té své bude moct pořídit ještě tři další uundy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit