Přejít na výpis diskuzí

Rozzlobený Zaorálek vzkazuje Bakalovi: Nahrabal sis tady, tak mlč!

22.11.2011 20:24
Danica Klein 29 příspěvků

Dnes a denně nás naši politici utvrzují v tom, že Česká republika je prolezlá korupcí, těžko se tak divit, že si toho všiml britský deník Financial Times, považovaný za nejprestižnější ve světě ekonomiky. Co je prý ale skandální, že o korupci v ČR svědčil pro list miliardář Zdeněk Bakala, tvrdí místopředseda...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • zvlastni...vzdyt on patri k asi 4-5 rodinam v CR, kteri vse ovlivnuji...tak at s tim neco udela...drive mu to nevadilo, nez se stal tak bohatym a vlivnym?
 • Jen viděla Bakala, blinkala a kakala. *11*
 • žvanit tady umíte,víc už nic
 • tak at jde do hajzlu.nahrabáno už má.
  a at si veme sebou chytrolína babiše a všechny kteří to tady rozkradli.
 • Problém je jinde, proto se vymýšlí takové nesmysly. Za prvé nepustí ho těžit pod Frenštát, za druhé ani pod Karvinnou a za třetí otázka Která tepelná elektrárna spaluje č.uhlí?
  • Pod částí Karviné už se těží 10 let.Černé uhlí není žadná sra...ka do kotle ale vyrábí se zněj koks pro ocelárny a hlavně základní surovina do chem. průmyslu.Zjevně jste neinformován.
 • Je opravdu podivné, když se jeden začne rozčilovat nad korupční situaci u nás a přitom sám musel být jedním z těch, co tímto došli k bohatství. Nikdo není tak naivní aby uvěřil, že u nás a za tak krátkou dobu může někdo svou prací a umem tak zbohatnout, jako někteří, co se začínají předvádět na politické scéně. Baťovi vybudovat svoje impérium pouze v Československu trvalo desetiletí, a u nás za pár týdnů. Správně píše dost diskutujících, že by měli co nejvíce mlčet, nebo aktívně ukázat, jak zbohatli, aby dali příklad zbohatnout i jiným, stejně pracovitým a schopným. Ale toto nikdo neudělá, protože by se došlo na to, co ví celý národ. Že si kde čeho nakradli.
 • Bude nutné to vystřílet jako Mrázka.Dobrovolně se nakradeného nikdo nevzdá.
 • je to krasný jak ste všichni rozpálený ale to je málo musime je vyhnad a přestat se bát máme
  holí zatky tak nám nemaj co sebrat
  ZVEDNĚTE HLAVY VY OBČEJNI LIDÉ A POĎTE UDĚLAT TO CO SE MĚLO UDĚLAT V ROCE 1989 UŽ
  ŽADNOU SAMETOVOU TA SE NEPOVEDLA
 • Soudně bych mu zabavil nakradený majetek a s holou řití bych ho poslal tam, odkud přišel...A mohl by to zase pro změnu zkusit v Anglii. To se mu to sponzoruje z privatizovaných majetků - není náhodou tohle ta největší korupce??? *16*
 • Říkám to pořád.Bez výstavby dostatečného množství katovských mučíren a jejich osazení co nejkrutějšími katy,se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku pořádek neudělá.Místo povalečům ,na politických postech,kteří neúčinně bojují proti korupci,bude třeba uvedené peníze posílat na mzdy katů.Ti,až se pustí do práce,tak dobře zaplatit za kvalitní katovskou práci, zaslouží mnohem víc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit