Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pana Paroubka moc nemusím a pět milionů je pro mě dost peněz. Nicméně si myslím, že se opět
    ukázala naše hrdinná media - mají vrabce v hrsti, ale na vnitrácké pohrobky (ať s ptákem či růží na klopě) si netroufají.
  • Jenže s tím nejde nic udělat a to je ta bezmocnos jako za komoušú. Čekat co se stame dál. Já bych jim sebrala všechno - nadstandard co získali v politice a dala to na státní dluh. Vždyť Ti mladší ani neznají co to je práce. viz Gross, Benda a mnoho dalších.
  • Petra SexyMozkovna se ještě neuklidnila? Asi by potřebovala studenou sprchu, to je na hysterky nejúčinnější.
  • Koukám že spousta lidí má "bobky" z pana Paroubka v politice a proto je potřeba ho zdiskreditovat ještě více ... :)
    • jsem pro,a jí dát pořádně do čáry,páč co ten meloun s ní může dělat.
      prostě jí vyjebat blbosti z hlavy.
  • U Paroubka se opakuje už to,co provozoval Havel za komunistů.Za kolaboraci se Západem a zrazování našeho národa,jej Západ honoroval přes jeho napsané přitroublé hry.Paroubek,je také přes svoji spisovatelskou činnost podobně honorován,za to ,že pomohl tuto zemi zadlužit a mnohým lumpům umožnil nakrást.Těch soudů bvy se měl spíše dočkat Paroubek.Obyčejní lidé ,kteří poctivě pracují už přežvykují bídu.Ale ten politický dobytek,který tuto zemi zbídačil,nadále chrochtá blahem.A vesele nadále zadlužují zemi.To,kdo jimi nasekané dluhy zaplatí,to je nezajímá.Oni mají nahrabáno dost.Proto Gross kupoval dům na Floridě.Protože už tehdy mu došlo,podle toho jak se země rozkrádá,tak že nás státní bankrot nemine.Všichni porevoluční mocní vsadili na troubovitost obyčejného českého blba.A dvaadvacet roků jim to vychází.Jedině veliká redukční dieta pro obyčejného českého blba,jej může vyléčit z troubovitosti.
  • stotisíc eur, ehm, no žebrota
  • Slavný národe, proč pořád brečíš? Loupežníci podobného a většího formátu jsou důsledkem tvého cinkání před více jak dvaceti lety !
    • Co má proboha jedna přivandrovalá flund-ra a STBácký práskač společného s cinkáním klíčů????????????
  • Hmm, Petra SexyMozkovna v mládí zjevně moc vtipné kaše nepojedla, proto si vzala Roko-Šuplíka. Zapomíná, že politici jsou v demokratických zemích pod mnohem větším zorným úhlem než "obyčejný člověk". Pro politika platí presumpce viny, sám musí dokazovat svou nevinu.
    Pokud Petra SexyMozkovna provedla všechno v souladu s morálkou a právem, nechť to veřejně dokáže a bude klid. Místo toho se chová jako bolševický papaláš: vyhrožuje soudem, aby umlčela oponenty.
    Možná jí peníze půjčili Marťani. *1*
    • Půjčil jí strýc Vik. *1* *8* *13* *16*
    • Jak by asi mohla ta pastičkářská čubička prokázat příjem . tolik ta rozhod-nož na-šukat nemohla, vždyť se na ní podívejte. To ten RAJ-buřt-kšeftman jenom pere špinavé prachy. Prostě jeden oranžový hajzl vedle druhého.
    • Nestyď se za svou národnost ani jméno. Trochu nechápu,kde se v Tobě vzala ta nenávist k minulému režimu,protože si myslím,že Vám Romům se žilo lépe a měli jste práci. Díky za vysvětlení. Josef
      • Někdo z nás dvou tady má problémy s porozuměním čtenému textu. Obávám se, že já to nejsem. *1*
        • To má být vtipné? *13*
          • Hávašťávo, vždyť to přece říkám, že někdo z nás dvou má problémy s porozuměním psanému textu a že já to nejsem. *1*
            • Cikáni jdou do nebe je krásný film !!! A ty melodie!! Nádhera!!! *4*
          • Petr ma pravdu. *1*
            • Petr má možná někdy pravdu,ale většinou jen provokuje a šíří nenávist k levici,což nechápu,protože jako Rom musí vědět co znamená paušalizace a šíření masové nenávisti!!! *14*
  • Jyrka Šuplík pere špinavé peníze to je vše!! *4*
  • Blesk je jedna z největších komerčně bulvárních žump a kdo je čte, není svéprávný. Stejný odpad jako Hnůj života a podobné slátaniny
    Zažalovat, zavřít, zničit (_I_)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit