Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dzixy

    Nabízí se mi analogie z francouzského za vším "cherchez la femme". Nepřející opozice zase za vším hledá Babiše.😇😎

  • Hlídací čokl, NEČTU!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Tyhle bláboly nebudu číst na Tischcali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

    • Ty zmetku číst tvoje příspěvky už lidi unavuje.Piš to  na Sputnik.Už mě vy rudá chátra nebavíte!

      • Gorobilypes

        Tak snad dostaneš od redakce ban za uražení 

        a budeš mít klid sem nechodit.

    • Pravil soudruh KIMCID. A za pobrukování internacionály do sebe vrazil stakana stoličné.



      • No Simone tohle není můj profil to že sklamu. Ale jebe tě dobře.

  • Tak že má vláda zájem na dostavbě D1 je snad v pořádku. 

    • Gorobilypes

      Už na přelomu padesátých a šedesátých let si z toho Horníček a Werich dělal.srandu kdY že bude dálnice dostavěna. Moc se toho nezměnilo.Rusko za dva roky 780km dálnice,Chorvatsko za 4roky 400km dálnice a 36 tunelů,Rumunsko kompletní oprava všech hlavních tahu za cca 4 roky . Hlavněne že.jsme žen vyspělí západ.

    • mun.go

      U Přerova jde také o dálnici D55 (Olomouc - Přerov - Hulín - Břeclav). Z Přerova do Hulína povede D55 na jednom dálničním tělese s dálnicí D1. 

      Dálnice D1 původně měla vést po trase E50 od Holubic (kde nadlouho zamrzla) přes průsmyk Starý Hrozenkov na Slovensko )*, než byla ohnuta zlínskou lobby do vcelku nepotřebné D49 a samotná D1 se zatočila na sever na Ostravu a dále na Polsko.

      )* což je logické, protože většina silničního provozu na Slovensku se odehrává v trojúhelníku Bratislava - Nitra - Trenčín

      P.S.

      Pokud by se jednalo o dostavbu Pražského okruhu, určitě by to nebylo označováno za šílené. Ale pokud jdou peníze na Moravu, už se to nehodí.

      • mun.go

        Ještě k silnici E50, která by si zasloužila rekonstrukci na rychlostní komunikaci (R50) - v současnosti ji stát spíše zanedbává.

        Je to jedna z nejdelších mezinárodních tras (5 100 km) ve směru rovnoběžek ze západu (Francie - Bretaň - pobřeží Atlantiku - Brest) přes Německo, ČR, Slovensko, Ukrajinu na východ (Rusko - Kavkaz - pobřeží Kaspického moře - Machačkala): viz Mezinárodní silnice na území ČR

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit