Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Svinstvo historicky vždy přišlo ze západu, konkretně Německa. Jenom neztratit paměť.

  • dante

    Zajímavé když jezdil Štětina-Pospíšil-Kalousek a další poklonkovat  F- na Ukrajině tak většina držela pusu -ted udělal  naštěvu druhé strany a všichni b---ci se mohou po---at -viděli jste jak-- F-- vítali České pa---ky to vám raději ČT NEUKÁZALA hlupáci České prapory i ta hymna --ale zde všichni mlčeli -nebo lhali -pravda je vždy jen jedna !!! Zajímavé urážet prezidenta se smí ale říkat pravda o jiných politicích se nesmí a je zakázáno """!!!!!!

  • Je pozoruhodné, jakou mediální pozornost vyvolala jedna podivná návštěva jednoho obyčejného komunistického poslance. I negativní reklama je reklama.

    Nedělají kolem toho média náhodou větší humbuk, než si to samo o sobě zaslouží?

    Ptejme se spolu s klasickým právem "Komu ku prospěchu?"

  • Hezky demograticky se nám ODS předvádí.  Zeman je druhý Hitler a je nutné ho podřezat jako svini.“ Těmito brutálnimi slovy zaútočil na hlavu státu předseda ODS v Jesenici u Prahy a zastupitel Martin Lang. 

    • Pan předseda ODS v Jesenici Lang bude asi vzácně empatický a jemný člověk, mravů ryze demokratických. 

      Neměl by být za takový hrubý veřejný útok už v tepláčkách? Třeba s modrou strakou na zádech. 

      Nebo jen porušil pravidla veřejné komunikace uvnitř ODS? 

      Kdepak je káravý komentář pana Fialy? 

      • Pro pořádek - omlouvám se panu Fialovi.  (on o to asi nestojí a neví o mém výpadu, ale nerad ubližuji, byť nepřímo) 

        Reakce vedení ODS je v kontextu s požadovanou politickou kulturou. Stejnou "kulturu" by měly projevit orgány činné v trestním řízení. 

  • vanhorne

    Predstavte si tu hruzu, neco takoveho se stat v Ceske Kotline.

    „Předčasné volby jsou jedinou cestou, jak obnovit důvěru ve veřejné instituce,“ řekl Van der Bellen.

    https://www.cbc.ca/news/world/austria-vice-chancellor-strache-resigns-1.5141644

  • Milann

    Když Hrábě,Štětina a další tak zvaní spravedlivý demokraté v Kijevu podporovali převrat na Ukrajině tak to bylo v pořádku.Kde to žijeme.  

  • Co si kdo dělá ve svém volnu,to by nikoho nemělo zajímat.Nakonec i ty demonstrace proti pirátům v Praze,jsou sice směšné,ale věcí pražanů,jak pochodem upevnit si své zdraví.

    • To je omyl. Jestliže je někdo členem poslanecké sněmovny, tak i ve svém volnu se musí chovat jako poslanec. Jinak by tím poslancem nemohl být. Bývaly doby, kdy morálka, čest, poctivost a další hodnoty každý slušný člověk dodržoval. Pak přišli komunisti a tyto tradiční hodnoty začali označovat jako "buržoasní přežitky", kterými se "dělník" nemůže řídit. A proto tady také máme takový postkomunistický hnojník.

      • KIMCID

        Nekaž o něčem co sám nemáš. Děláš soudy bez důkazů,urážíš voliče a volené.Začni u sebe a bude dobře.

        • Hele, soudruhu, když máš neustále nutkání někoho poučovat, tak si poučuj svoji starou. Tam bys ale nejspíš dostal jednu válečkem na nudle, že.

          • vanhorne

            "dostal jednu válečkem na nudle, že"

            Jestli vubec jeste vi, co byl valecek na nudle.

            • KIMCID

              Ty nevíš ani co je stará tak nemudruj.

              • vanhorne

                Reakce na příspěvek:

                "Ty nevíš ani co je stará tak nemudruj."

                To opravdu nevim, protoze mam girl, named Friday a ta je mlada.Jestli tebe triska po palici tvoje stara, that's yours problem, soryjako.

                • KIMCID

                  Reakce na příspěvek:

                   Já mám mladou manželku.Ta že v pohodě, navíc nikdo nikoho netříská .Ale tys dostal po bedně když neumíš napsat souvislou českou větu.

  • pavel.zajda.7
    Jedno je jasné, prezident Zeman vědomě škodí vlastní zemi, jsem zvědav , jak dopadne ústavní stížnost na Zemanovu vlastizradu a kolaborací s nepřátelskou mocností. Zajímalo by mě taky, co za to bere?
    • Zblblé stádo si ho zvolilo jako svůj "symbol". 🤮

    • Jeho dcera studuje v Británii, proč nešla studovat do Ruska? To je vždy na zvratky, takové chování....Káže vodu, chlastá bechera...
      • KIMCID

        A proč byměla studovat v rusku?

    • KIMCID

      A důkaz?

    • Mě to vůbec nezajímá, je to blbost.

  • Pokud sedí jedno howado na Hradě a druhé ve Strakovce, líp nebude.
    • My se máme dobře. A vy se holt budete muset smířit s tím, že vašich dvacet let 1992-2012  hokuspokusů skončilo a budete se asi muset začít konečně živit poctivou prací.....

      • To je ovšem pro "demokraty" přímo hororová představa. Už z toho mají plno v kalhotách.

      • pavel.zajda.7
        Ten váš příspěvek by bylo dobré směřovat na agenta Bureše-Babiše, ten se živí zlodějnou! A 30% hlupáků, kteří nic nemají a myslí si, že za toho zloděje Bureše zázračně zbohatnou, ho pořád volí, no voli.
        • No měl dobré učitele například Lihoslava Kraďouska a sektu modrých strak...Babiš pouze jejich mafiánský kartel rozbil a oni mu závidí, že se už nemůžou na státní kase dále přiživit....před Babišem všichni táhli za výše zmíněnými jak krysy za krysařovou flétnou....taky jim iluze naslibovaného bohatstvi od jejich politruků zatemnila mozek.....

          • Na státní kase se především živí agent Bureš! Celý Agrofert by se bez dotací úplně zhroutil! Ale pro voliče, kteří mají v držce koblihu, jako vy, není pomoci.
            • Cituji:"Celý Agrofert by se bez dotací úplně zhroutil!"

              To je zajímavé tvrzení, dokážete ho nějak doložit? Tedy pokud alespoň matně tušíte existenci podvojného účetnictví.

            • Netušil jsem  že mám nějakou koblihu.Kdo mi ji dal? Kam se mi poděla? Asi jsem ji přehlédl.......anebo mi ji někdo sežral...ŽEBY VY????  😀

  • No nedivte se. Jeden komunista sedí na Hradě a druhý je předsedou vlády. Vzali si sametovou za svou.

    • KIMCID

      Na hradě je Duka prezident je v Lánech.Předseda vlàdy je Babiš a vy v Čechách s tim ouno uděláte.Kor když 33%

    • Kdyby jenom komunisti. Ale také konfidenti StB!!!

      Ale ovečky si je zvolily, však dostaly koblihu a k tomu opilecké hospodské bonmoty.

    • A ostatní bolševici jsou v ODS, TOP 09, ČSSD, atd. V senátu, v parlamentu, na radnicích atd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit