Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • tohle neni policie ale flustrovani magori ktery budou mlatit lidi jako 89.kdo je posila proti slusnym lidem ten by mel viset.tato fasisticka vlada nebere ohledy na nikoho.necas a spol maj ruce od krve.buh s nami......
  • Pokud do současné vládní bandy bude z jedné strany bušit tvrdá levice a z druhé strany tvrdá pravice,tak čeká současnou vládní bandu takový volební výprask,jaká kdysi nedostala ani vojska Rakouska v Rábu u Haliče.,
  • Je mi jedno,kdo mě monitoruje nebo ne.Můj otec bojoval se zbraní v ruce proti fašismu.Já bych za tento Absurdistán nebojoval ani hodinu.Nakonec ho zlikvidovali ti co jsou po boji největší hrdinové.Chci věřit,že jsou mezi pendrekobijci také inteligentní ,ne jenom ti zkorumpovaní,protože nápis na autech "Pomáhat a chránit" je fraška.Dnes jsem jel po tankodromu D1 a asi pět aut se hnalo pravděpodobně na sever.Jsem rád,že jsem absolvoval 2 letou voj.službu.Člověk neví,kdy se mu to hodí.V r.1968 jsme v centru Prahy bojovali proti těm poserům co na nás pozvali Varšavskou smlouvu-to nebyli jen Sověti,ale další kamarádi v EU mimo Rumunů a Jugoslávců.Pan Nečas je připosraný a garantuji všem,že já bych tam již byl jako premiér hned v začátku a kde jsou ti darmožrouti Kocáb a ta Mongolka nebo co to bylo?Demokracie je jenom zástěrka.Je větší diktatura než byla.Volím komunisty ať to mají jistý.
    • Hmm, máte tam chybu, "pan Nečas", ale to byl soudruh jak poleno! Tedy jenom v předvoji, v SSM, nebýt převratu, tak by dnes byl v ústředním výboru KSČ! Hned vedle Jakeše, Mohority, Lenárta a jiných týpků! *1*
  • .....tak už se ozvala i Plzeň !!!
    Obavy v Plzni. "Individua" z heren dělají nájezdy na obchody viz odkaz: http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/207782.aspx
    reagovat
  • Používání termínů že demonstranti VA SEVERU jsou extremisté je obyčejné svinstvo a ti co taková slova vypouštějí z huby si nevidí na špičku nosu.Cožpak obyčejní občani, tátové a mámy rodin kteří se živí poctivou práci ,chtějí se v noci vyspat ,nechtějí se bát vyjít na ulici kde vládnou loupežné cikánské gangy a kteři chtěji jen to aby cikáni dodržovali zásady slušného chování a nepáchali trestnou činnost jsou extrémisté?Cikáni se bojí jen hrubé síly a ničeho jiného ,ani kriminálů a policie čili kdyby se báli toho že jim rozzuření občani dají pořádnou výchovnou lekci tak by to byla ta nejúčinnější prevence před cikánskou kriminalitou. *12*
  • Ať žije svobodné právo shromažďovací - bezpodmínečné.
  • Za komunistů mezi lidem kolovala fáma,že na pankrácké věznici byl pod značkou Julius Fučík tento nápis:"Lidé bděte,neblbněte.Sem se všichni nevejdete."Dnes tu prolhanou vládní bandu už nenávidí tolik lidí,že na pozavirání všech ,kteří současnou vládní bandu nenávidí,by nestačila ani stovka věznic.Já jsem se byl nucen za kritiků komunistů nucen prošlápnout až k soudu.Takže kdybych se tak musel prošlápnout ,za kritiku těch politických lumpů,kteří za jednadvacet roků zbídačili tuto zemi,tak bych se z toho také nepos..l.Spíš bych měl obavy ,aby mně pak nechtěli jako bývalého kriminálníka a vězně svědomí za prezidenta.V našich dějinách to vypadá,že ti co si něco odseděli,mají na prezidentský úřad přednost.Ti co se tam dostali bez řádného odseděného trestu,tak na těch pak chtějí lidé,aby šli sedět dodatečně.
  • Vládní garnitury Nás stále více okkádají a na slušné pracující lidi, kterým došla trpělivost posílá policejní báckomanda! Policie a zmocněnkyně pro lidská práva ( další drahý darmožrout) otevřeně a veřejně vyhrožují slušným pracujícím ( platícím daně) obyvatelů možnými následky při účasti na demonstraci- NEHORÁZNOST!!!!. Na severu už to nejsou demonstrace proti cikánům ale jsou to regul. protivládní demonstrace!!!
    "Vy tam naSeveru držte se a nenechte se z zastrašit - jedeme vám na pomoc!!!!"
    „No pasarán...“
  • Všichni do Severních čech! Jsou biti a vražděni zde čeští lidé. Voláme české vojsko, české četníky, přijďte ihned do Severních čech, přijďte nám pomoct. Přijďte nám ihned na pomoc, voláme všechny Čechy! Prosíme českou policii, voláme české vojsko, voláme všechny Čechy na pomoc severu čech! Přijďte co nejdříve! Voláme českou policii, české četnictvo a vládní vojsko na pomoc Českému národu! Nepřízpůspbiví zde vraždí české lidi!"
    Vlasti zdar
    • proboha, co to kecate, zamette si pred vlastnim prahem a nechte zakonodarstvi pracovat...
      • Já jsem také pro to,aby všichní zákonodárci posledních jednadvaceti let,pracovali.Ale jako kopáči uranu pro Temelín.Komunističtí poslanci,když nekradli,tak by nad nimi mohli dělat bachaře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit