Přejít na výpis diskuzí

Ruská firma stála o zakázku. Státu za svou práci zaplatí

11.10.2015 13:05
9 příspěvků

To, že firmy nabídnou ve veřejné zakázce částku pod cenou, sice není moc časté, ale stává se to. V Rusku to však zašlo až tak daleko, že společnost zakázku dostala poté, co v dražbě podala nabídku minus 459 089,50 rublů (zhruba 180 tisíc korun). Místo toho, aby stát za práci platil firmě, tak firma...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Dobrý obchodní manévr. Nic neobvyklého a dobrá reklama.
  Přičemž žádné podrobnosti o firmě ani zakázce neznám.
  Nicméně bych chtěl redakci připomenout velkou demonstraci v Berlíně na téma uprchlíci. A žádná relevantní informace v médiích. Nic.
  Říkám : nejhorší zpráva je žádná zpráva.
  Civilizovaná Evropa se bouří islamizaci a vy zde píšete takové články zralé do rubriky "Černé kroniky".
 • Proč ČR postihuje nošení hákového kříže když netrestá propagaci
  předlistopadové totality v žoldu SSSR?

  Hákovej kříž není nacistický. To je sprostá lež. Nacista si ho pouze vypůjčil.
  Najdeme ho u starých Indů či Tibeťanů. I v jiných částech světa.
  Svastiku použilo i hnutí německých novotenplářů na začátku 20 století.
  Dávno před tím než ji na vlajce použil Hitler.

  Takže naše zákony jednoznačně diskriminují uctívače svastiky kteří nejsou nacisté.
  • No..je to sice mimo téma, ale pak velmi doporučuji si "vygůglit" slova či obrázky..slovanská svastika a její další symboly, slovanský kolovrat atd...co se běžně nosí i na slovanských krojích,tedy i u nás.., včetně obrovské "říše"- Velká Tartarie a pod.. a tam člověk čumí, jací byli Slované, správně Slavjané "nacisti a hodně z toho co znali, včetně i svátků, písma, kultury a mnohých, jiných znalostí bylo "západem" vlastně ukradeno a převzato, jako "nekulturním a necivilizovaným"..Hitler byl jen jeden z dalších "západních" zlodějů a ne jen ve svastice...
 • no, podle toho jak jsou napakovaný rekalmní firmy - vypadá to že de fakto reklamu mají za hubičku
 • Ono taky záleží na tom, jaký typ budovy to byl. Na velkou část staveb v Rusku existují různé druhy státních dotací. Takže se může stát, že dotace bude třeba vyšší než cena stavby. Zase z nás tu kdosi dělá d.bily.
  • a to se vyplatí
   • No, když si vzpomeneš, co naši panáci na Hradě dělají všecko pro to, aby získali granty z eueueu, včetně zrady vlastního národa, tak se to asi vyplatí.
 • Koho zajímá nějaká zakázka na Urale, když přímo v Evropě v Berlíně demonstruje 40 tis. lidí za to, aby co se týká právě našich zakázek, zaměstnanosti atd..s celou Evropou hlavně USA doslova nevyjebala na desítky let do absolutně vazalské závislosti pomoci dohody o transatlantickém obchodním a investičním partnerství TTIP.., což v důsledku negativně odnese každý občan, včetně těch ještě nenarozených, protože ta smlouva je prý tak "výhodná" ,že k ni takřka nikdo nemá ani přístup, aby si ji mohl přečíst..tady je odkaz na tu manifestaci v Berlíně https://youtu.be/UMXqYEpFG2Mstaci což je o hodně důležitější zpráva, než nějaký barák na Urale..Kdo umí Německy, musí se zděsit, nad prasárnou o kterou tu jde přímo v Evropě proti občanům..!
  • buďte v klidu, Rusové už spouští BRICS , za chvilku bude EU a makakova říše v tahu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit