Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlad je sviňa. Poděkuj Putinovi.
  • Pěkná fotečka s fašistou. To se má čím chlubit baba.
  • Pane lopato já jsem tu přes 12 hodin nebyla.

    Pracovala jsem do dvou do rána a vydělávám víc než dělník který se dře 8 hodin
    s lopatou. Na pracáku nejsem a dávky od státu jsem nikdy nepobírala

    Mluvíte stejně jako worldonline který tu po StBácku pomlouvá a křičí že mě živí z daní.

    Nesedím neustále u PC. Mám puštěnou hudbu a u toho si dělám holčičí věci.
    Jsou tu jiní borci co tu jsou non stop ale maskují to tím že střídají nicky častěji než ponožky.
  • ne, není možné že systém vygeneroval takové mačo tobě podobné.Pokud tady prská někdo takové kraviny není se co divit že úřady práce praskají ve švech.Přeci tohle se nadá zaměstnat ani v rostlinné výrobě.Je pohroma jak se kdejaká lopata dorve k PC.
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Chacha ano pratele Rusaci pekne rejou drzkou v blate coz je skvele samozrejme!!! Kdyz jejich udajne hvezdy muziky se musi snizovat k pronajmum tak jak asi pak se zije beznym obyvatelum -to vam muzu rict nemaji ani na CHLEBA!!! Bida a hlad jsou dnes v Putlerovskym Rusku nejcastejsi slova!!! *15*
    • Dostudujte si VŠ a teprve potom tady kvákejte ty své pakárny ! *7*
  • BTW jsem holka a hlavně demokratka! Komunisty bych se nedotkla ani klackem
    abych se nenakazila totalitním bacilem.

    Když hovořím s klukem musí si udržovat odstup aby se nenapíchl na mé dívčí
    přednosti na hrudi. *14* *14*
  • "art" hezky napsáno, hlavně: "Pětašedesátiletý rusovláska..." to mě připomíná jednoho místního, komunistu soudružku Pusinku, to je taky cyp jak stehno!!!
  • no to je zpráva, to jsme museli vědět, to je opravdu šíleně důležité, kam se hrabe rozbitá Afrika, ukrajina a podobné, Alla pronajme léta prázdný byt... *3* *3* *3*
  • tady od nás.kam se po Praze podíváš sám parazitující rusák.Zabírá to místo neplatí to nemocenské pojištění ale ve špitálu se tomu líbí.Kopat kopat tu chátru co do ní vleze.Tuhle ukazovali že někdo pobodal svého soka v lásce.On to nebyl "někdo".Byl to obyčejný rusák.Nyní to bude vazba soud a celý ten folklor.Ale jaksi za naše.Doma by to žhralo brambory z řádku a tady si to chodí na vazbu.A do kriminálu.Hnoji není tady pro vás místo.
    • navštivte odborníka - psychiatra, naši hoteliéři v KV si už pochvalují se slzami v očích to, že rusové jeli jinam....vy sám jste unikátní hnůj
  • Nevím co na ni vidíte! *16* *16* *16*

    Jsem ve všech ohledech i tvarech hezčí. Právě poslouchám na Youtube Splendoru
    song You re Standing on my neck.

    A Putinův plyn nepotřebujeme! Já si ráda koupím demokratický tedy Americký! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit