Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Vystrčil zmínil, že bychom měli znát naši historii, no sám dokázal, že o ní neví vůbec nic. Měl by si rychle uvědomit, že nebýt Rusů, kteří nás osvobodili a porazili nacisty, nestál by v Terezíně a neplácal blbosti, protože už bychom dávno neexistovali. NAcisté měli, plán, připravoval ho také třeba Heydrich na likvidaci českého národa. Pan Vystrčil také nechápe o co na Ukrajině jde, konflikt na Ukrajině nerozpoutalo Rusko, ale západ, kterému naši politici tak lezou do pozadí.

  • Tohoto pána vůbec,ale vůbec víc než vůbec nemusím jeho názory jsou jako hřebíky do papírové rakve.


  • Co to tam Tajwanec vypouštěl za bubliny  a blafy? Na co si to tam zase náš udatný rek hrál? Co to zas bylo za komediální vystoupení ODSáckých kotrmelců? Pokud vzpomínal mezinárodní autoritu ČR, nelze nevzpomenout jak ODSáci a Piráti bonzli pana Babiše až v Bruselu. To když se jim  jej nedařilo porazit tady ve volbách. V evropském bonzu ovšem nejdál postoupili Piráti. To když si stěžovali na Evropskou komisi, že tu prvně nabonzovanou věc nešetří dost rychle. A tady Skřet si myslí, že když to zabalí do líbivých slov, tak bude všechno jinak. To zas z něj vypadlo převeliké moudro. Tesat, tesat by se měla taková velká slova:


     "která Česku vrací sebevědomí, perspektivu a mezinárodní autoritu," apeloval předseda Senátu."

    • Kyselik, on soudruh Babiš je PAN? To je přece agent Bureš.

      • Dědo sedláku - to víš že je. Tak jako ty jsi zlostný a zdivočelý důchodce. A horlivý milicionář, jak jsi se tady kdysi doznal. Tak raději syp do svých ředkviček a mrkve.

  • On snad někdo pochybuje, že začala I I I. světová válka?

    Jako přes kopírák - tenkrát Hitler přepadl Polsko,  dnes

    (spíše předevčírem) podobný zlosyn Putin - Ukrajinu... 

    • Světová ještě nikoliv, zatím jen konflikt mezi Ruskem a Amerikou, která bezmezně touží po ruském nerostném bohatství a která má obrovské dluhy a neví jak z toho ven. Válka by vážený pane byla, kdyby Ukrajina vstoupila do NATO, a to právě zápas chtěl, pak by totiž stačilo vtáhnout do konfliktu Rusko a všechny státy, které jsou v NATO by musely jít proti Rusku na pomoc dalšímu členu NATO.  

    • ivislo

      Přirovnávat Putina k Hitlerovi může jenom člověk chabého rozumu a vzdělání.

      • Kde mluvím/píši  ve svém příspěvku o Hitlerovi či Putinovi?

        Na propagaci myšlenek německého/ruského nacionalismu

        měli/mají oba své "experty"...

      • Máte nepochybně pravdu - ten ruSSácký prašivý skřet z Kremlu má před panem Hitlerem náskok - taková křivácká podlá  bestii jakou je nemá zatím ve světě konkurenci.

    • A v obou případech s tím souhlasil západ a dovolil to

      • Už jsem měl obavu, že nás zde lidský hnojíček Fji1-ček neoblaží nějakým svým prorusácko-filckovým žvástem.

        Ale zatím je to slabota Fji-čku, býval jsi větší borec pro zasmání. Koukej přidat, takhle si moc rublíků nevyděláš.

        • Novák hnůj odpad společnosti to nečtu

          • Tak proč reaguješ - zcela bezvýznamný žvístíkem pindíku.

            • Zase Novák to nečtu

  • Tady je zase "moudrostí" od rudých ruso-řiťo-lezců.

    • Ano jsi

    • alicia1

      👍

      Do ceho zalezou az sam Putin skonci v doure?

  • alicia1

    V patach Ruskych lzi, slape Ceska pata kolona se svym vlastnim nakladem nehoraznych lzi. Dnes by Goebbels cumel jako tele na nove vrata, jak se dela propaganda.

  • TheGGG

    názory Taiwance mě skutečně nezajímají....

    • On zde někde hovořil nějaký Taiwanec??? Jedině tak v představách pomatené mysli nějakého GGG.

      A pokud ho nezajímá názor pana předsedy Senátu Vystčila, tak ať ať si místo toho pročítá třeba žvástavé kecy soudruha Pitomio Kanimůry  a nebo na Parlamentních listech toho vlastizrádného bývalého lampasáka blažka - či jak se ten rusácký chuj jmenouje.

      • TheGGG

        taiwanec vystrčil mě skutečně nezajímá, kázat své bludy ať si jede na taiwan, on ani jeho pozice tady nemá žádnou váhu. Že ti Okamura straší v hlavě už není můj problém.

      • Pepo. chuj dubový, nebo naopak? Taky jsem si z pobytu v Ostravě něco zapamatoval.

  • To by mě zajímalo, kde ty lži tento štětináč čerpá, když všechny weby s jiným než správným názorem už byly vypnuty. Pokud je snad vyhledává mám obavu aby se náhodou nedostal na šikmou plochu a nadej bůh jsme o něj nepřišli.

  • Tak hlavně že to říká člověk co tvrdil po Nepálu, že za peníze českých ,občanů nikam nepoletí.A zatím dal Thaiwan a USA 🤣🤣

  • Proč už tohle strašidlo nezaleze a neotravuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit