Přejít na výpis diskuzí

Ruské zbraně se v Sýrii osvědčily. Kupci na ně už stojí frontu

29.3.2016 19:01
40 příspěvků

Rusko si nemohlo zajistit lepší reklamu pro své zbraně než vojenskou operaci v Sýrii. Zbraně a stroje, které při svém tažení použilo, zaujaly kupce z ciziny a už nyní visí ve vzduchu kontrakty v hodnotě šesti až sedmi miliard dolarů (145 až 170 miliard korun). Operace, která podle prezidenta Vladimira...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ano.
 • Jan- b l b
 • Když to myšlení bolí *1*
 • Sovětský svaz - mírová hráz... nebo ne?
 • Škoda, že jsi volil svobodu a demokracii, to jsi mohl zůstat v socialismu, když jsi měl všechno já oproti tobě nepotřebuji mít auto s druhé ruky. To jsi to dopracoval kupovat si opotřebovaný kepl. Nevadí, že tomu nerozumím, hlavně, že tomu rozumíš ty a to mi úplně stačí. To je super, že Praga V3S je nejlepší auto, je škoda, že už dneska nejezdí. Já mam několik nákladních aut, jedno mne stálo 5,5 mega. Určitě ho vyměním za vejtřasku do 100 tis. Kč. Kontrolní otázka výš proč se jí říká vejtřaska? To je to nejlepší vytřásadlo na světe. Je vidět, že jsi v takovém autě nikdy nejel, protože už by jsi do něj nikdy nesedl.
  Pokud jsi měl mrazák a jiné věci za socialismu bez čekání, bez úplatku, tak jsi byl jedině prominentní chlapeček nějakého kovaného komunisty. Můžeš potom děkovat Havlovi, že takové jako jsi ty neposlal rovnou na šibenici.
 • Nic si nestavěj a vykopej si zemjanku, pokud dochází argument a píšeš vzkas od klasika, je mi tě líto. První věta? Jinou jsi nenapsal, tak proč na něco reaguješ?
 • Ruský vědec a konstruktér Anatolij Savin, označovaný za "otce ruských hvězdných válek", zemřel v neděli ve věku 96 let.

  Upřímnou soustrast
 • 11:20 Ruský ledoborec Jauza vyplul z černomořského Novorossijska do syrského Tartúsu krátce po 14. březnu, kdy prezident Vladimir Putin ohlásil částečné stažení ruských sil ze Sýrie. Podle agentury Reuters ale těžce naložená loď pluje k Sýrii zřejmě s novou dodávkou zbraní

  Prosím o zdroj informace
 • I přes ty detaily s datumem, jiným prezidentem EU, se podívej na dnešní zprávy z okolí Libye. Britské, německé a italské lodě nakládají jejich nelegály na lodě... s cílem Evropa!!! A to se hovoří i o 800 tisících Somálců, Lybijců a dalších...nikoliv Syřanů!!! Tak do "píp" kde to jsme? A podobnost s tím církevním dokumentem je čistě náhodná? *16* *16* *16*
 • USA hladomor nemají ale půl národ a na potravinovejch lístkách a světovej dluh k nezaplacení.To se nám to žere když nám svět půjčuje.
 • Ty jsi úplný mimoň a žil jsi do roku 89 v jeskyni. Mrazák jsem měl slovenský - bez úplatku a čekání. Pračku jsem měl Romo - bez čekání a bez úplatku. Ledničku jsem měl slovenskou - bez čekání a úplatku. Sedačku jsem měl českou - bez čekání a ůplatku. Auto jsem měl vždy starší - bez čekání a úplatku. V jakém státě jsi žil? Na nic jsem frontu nestál. Když jsem někde frontu viděl (a dnes ty fronty vidím také) tak jsem přišel někdy jindy a koupil to bez fronty. A vozidlo P-V3S, zkonstruované v roce 1957, je to nejlepší a nejspolehlivější co na našich silnicích jezdilo. Když tomu nerozumíš, tak drž alespoň klapačku.
 • Podle tvé teorie: "...ten kdo zbrojí, tak mu nezůstávají peníze pro svůj vlastní rozvoj, zemědělství, výroba pro civilní potřebu, lékařství a snižování životní úrovně obyvatelstva...", by v USA měl být již dávno hladomor a američané měli bydlet v jeskyních. Protože největší výrobce a vývozce zbraní na světě jsou, prozatím, teroristické USA.
 • Já bych to neviděl tak horký! Oni špatně uvedli datum !Je potřeba vše posunout o
  jeden rok ! Nejvíc budou naštvaní ti co se těší třeba na "zlatou svatbu " a najednou rozvod !
 • Nic si stavět nebudu, samopal si nekoupím, páč to není možné (myslíš li zbraň, který střílí dávkou). Ta má první věta je historický vzkaz klasika, ne moje....
 • Tohle lítalo před 50 lety?
  Ty jsi asi duševně nemocnej. Novinak přede 50 lety?
  Ty máš nedochozenou zvláštní školu že?
 • To já taky. jasně, Van Rompuy už není prezidentem, ale datum podepsání toho dokumentu je prosinec 2015. Docela by mne zajímal postoj senátora v rámci senátu, zda tuto věc bude řešit, nebo skončí jako "hoax". Ta imigrace muslimů do Evropy a nepochopitelný postoj Merkelové totiž do tohoto zapadá. Jak Van Rompuy, tak Merkelová jsou členy buď Bilderbergu, nebo Trilaterární komise. A také, stejní členové těchto skupin jsou Schwarzenberg, Vondra a další naši politici. Postoj Schwarzenberga je taky stejně podivným.
 • Rusko má obrovský potenciál v tom, že dokáže použít síly v pravý okamžik.
  Západ v čele v Evropě s AM mu totiž nesahá ani na paty. A to dělá Rusko velmocí.
  EU v čele s Bruselem a tetinkou si neví rady.
  Stačí přemýšlet a zapátrat v historii.
 • Všechno si koupil? Když si chtěl mrazák, tak byl asi odkud, Japonský a za úplatek 500 Kč. Chtěl jsi automatickou pračku Romo? 500 Kč. úplatek. Chtěl jsi ledničku Ruskou? 500 Kč. úplatek. Chtěl jsi lepší sedací soupravu? 500 Kč. úplatek. Chtěl jsi dlaždičky do koupelny? 500 Kč. ůplatek. Chtěl jsi radiátory 500 kč. úplatek. Chtěl jsi nové auto 5 000 Kč. úplatek.
  V jakém státě si žil? Hochu já jsem toto prožil, tak být tebou raději držím ústa. Mam pokračovat na co všechno se stála fronta? Nekoupil jsi ani česnek a dalších tisíce položek.
  Moderní vojenská technika? Dneska si ji jdi koupit když byla tak moderní, každý arm shop ti ji prodá za pár šupů. Praga V3S jak byla stará a nic jiného tam nejezdilo. Ty jsi žil asi na jiné planetě.
 • Mám za sebou hodinu a mazec.
 • Tak si postav doma bunkr, kup si samopal a připrav se bojovat. Hochu já ti na válku kašlu. Raději si dám kávu a budu čekat až přijde asi kdo? Rus, Američan nebo Muslim? Všichni říkají my nic, my bojujeme za mír. Kdo je věčí lhář, nakonec tě přejede auto na přechodu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit