Přejít na výpis diskuzí

Ruské zbraně se v Sýrii osvědčily. Kupci na ně už stojí frontu

29.3.2016 19:01
40 příspěvků

Rusko si nemohlo zajistit lepší reklamu pro své zbraně než vojenskou operaci v Sýrii. Zbraně a stroje, které při svém tažení použilo, zaujaly kupce z ciziny a už nyní visí ve vzduchu kontrakty v hodnotě šesti až sedmi miliard dolarů (145 až 170 miliard korun). Operace, která podle prezidenta Vladimira...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • rusové války nezačínají,rusové války ukončují
 • Rusko má obrovský potenciál v tom, že dokáže použít síly v pravý okamžik.
  Západ v čele v Evropě s AM mu totiž nesahá ani na paty. A to dělá Rusko velmocí.
  EU v čele s Bruselem a tetinkou si neví rady.
  Stačí přemýšlet a zapátrat v historii.
  • Když to myšlení bolí *1*
 • Ruský vědec a konstruktér Anatolij Savin, označovaný za "otce ruských hvězdných válek", zemřel v neděli ve věku 96 let.

  Upřímnou soustrast
 • Doufám, že mezi těmi koupěchtivými státy jsou i ty, které na Rusko uvalily sankce.... *14*

  Amíkům sklaplo a silně. Na co Rusko sáhlo, to se jim podařilo. U Amíků naopak. Na co sáhli to jako vždy posra.... *14* A jsou nepoučitelní. Když očkovali Medvěděva, aby shodil ruskou výrobu raketových motorů (Proton) tak on ji poslušně shodil, jenže když si uvědomili, že to je konec jejich vesmírného programu, protože bez ruských motorů se do vesmíru nedostanou (!!!) tak rychle obrátili.

  A do to ho teď ta Čína....Eurohujeři musí jít do vrtule...všechno se jim nedaří. *14*
  • ale u nás se pořád z médií dozvídám jak rusko selhalo
   • třeba ubožák romancov v pořadu drtinová
    http://video.aktualne.cz/dvtv/romancov-rusove-odpovednost-za-civilni-obeti-nikdy-nepriznaj/r~52dc2e58ef9111e59d7b0025900fea04/
 • nu je to podivné že lidstvo vždy excelovalo v tom jak si vzájemně rozbít držku
  • jj rakovina počká
 • To je jasný, že rusové mají zbraně a systémy o kterých se ubohému NATU a jeho hegemonu USA ani nezdá. Ubohé NATO není schopno (nebo spíš nechce, nemůže) porazit pár mizerně vyzbrojených islamistů z IS. Není schopno ani ubránit hranice EU. Tato organizace je pouze zaprděným nástrojem a záminkou pro rozlejzání vojsk USA po Evropě a tím ji celou vojensky obsadit a bratrsky pomoci. Zatím nás neschopné NATO a teroristické USA dotáhli pouze do války s IS a do nebezpečí teroristických ůtoků. Největší hanbou je však to, že naši vojáci bobjují a umírají za zájmy nadnárodních společností a zájmy USA. Jsou to vlastizrádci.
  • Ano máš pravdu, zbraně hrají tu nejdůležitější úlohu. Zapomínáš na to ten kdo zbrojí, tak mu nezůstávají peníze pro svůj vlastní rozvoj, zemědělství, výroba pro civilní potřebu, lékařství a snižování životní úrovně obyvatelstva. Toto jsme jako Česká republika zažil. Všichni mladí muži od 19-21 let byly na vojně. Všude spousta zastaralé vojenské techniky, kasáren a jak to dopadlo? Národní hospodářství se zhroutilo. V obchodech si nekoupil nic. Na každou kravinu se stály fronty. Když byla někde fronta, tak si hned tam někdo stoupl a čekal, že něco koupí i když nevěděl co se prodává. Jak dopadá Rusko jenom v minulém roce spadlo do bídy dalších 20% Rusů. Souhlasím s Tebou jen tak dál Rusové děláte to dobře ještě pár let a nastane konec velkého Ruska. Rusové nevyrábějí žádná auta, motorky atd. Obyvatelé mohou jezdit na tanku to je super.
   • Podle tvé teorie: "...ten kdo zbrojí, tak mu nezůstávají peníze pro svůj vlastní rozvoj, zemědělství, výroba pro civilní potřebu, lékařství a snižování životní úrovně obyvatelstva...", by v USA měl být již dávno hladomor a američané měli bydlet v jeskyních. Protože největší výrobce a vývozce zbraní na světě jsou, prozatím, teroristické USA.
    • USA hladomor nemají ale půl národ a na potravinovejch lístkách a světovej dluh k nezaplacení.To se nám to žere když nám svět půjčuje.
   • Na to mam odpověď


    http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/395475-americti-zbrojari-upevnili-svou-pozici-na-trhu.html
    • Tohle lítalo před 50 lety?
     Ty jsi asi duševně nemocnej. Novinak přede 50 lety?
     Ty máš nedochozenou zvláštní školu že?
   • Už dlouho jsem větší kravinu nečetl. Já jsem v obchodech koupil všechno a převážně bez fronty. Ano, vojna dva roky. O zastaralé technice nemohla být řeč. A Rusku za utržené dolárky za zbraně jim rádi vyrobíme a prodáme auta, motorky atd. Přidaná hodnota na zbraně je úplně jiná než na auta atd.
    • Všechno si koupil? Když si chtěl mrazák, tak byl asi odkud, Japonský a za úplatek 500 Kč. Chtěl jsi automatickou pračku Romo? 500 Kč. úplatek. Chtěl jsi ledničku Ruskou? 500 Kč. úplatek. Chtěl jsi lepší sedací soupravu? 500 Kč. úplatek. Chtěl jsi dlaždičky do koupelny? 500 Kč. ůplatek. Chtěl jsi radiátory 500 kč. úplatek. Chtěl jsi nové auto 5 000 Kč. úplatek.
     V jakém státě si žil? Hochu já jsem toto prožil, tak být tebou raději držím ústa. Mam pokračovat na co všechno se stála fronta? Nekoupil jsi ani česnek a dalších tisíce položek.
     Moderní vojenská technika? Dneska si ji jdi koupit když byla tak moderní, každý arm shop ti ji prodá za pár šupů. Praga V3S jak byla stará a nic jiného tam nejezdilo. Ty jsi žil asi na jiné planetě.
     • Ty jsi úplný mimoň a žil jsi do roku 89 v jeskyni. Mrazák jsem měl slovenský - bez úplatku a čekání. Pračku jsem měl Romo - bez čekání a bez úplatku. Ledničku jsem měl slovenskou - bez čekání a úplatku. Sedačku jsem měl českou - bez čekání a ůplatku. Auto jsem měl vždy starší - bez čekání a úplatku. V jakém státě jsi žil? Na nic jsem frontu nestál. Když jsem někde frontu viděl (a dnes ty fronty vidím také) tak jsem přišel někdy jindy a koupil to bez fronty. A vozidlo P-V3S, zkonstruované v roce 1957, je to nejlepší a nejspolehlivější co na našich silnicích jezdilo. Když tomu nerozumíš, tak drž alespoň klapačku.
      • Škoda, že jsi volil svobodu a demokracii, to jsi mohl zůstat v socialismu, když jsi měl všechno já oproti tobě nepotřebuji mít auto s druhé ruky. To jsi to dopracoval kupovat si opotřebovaný kepl. Nevadí, že tomu nerozumím, hlavně, že tomu rozumíš ty a to mi úplně stačí. To je super, že Praga V3S je nejlepší auto, je škoda, že už dneska nejezdí. Já mam několik nákladních aut, jedno mne stálo 5,5 mega. Určitě ho vyměním za vejtřasku do 100 tis. Kč. Kontrolní otázka výš proč se jí říká vejtřaska? To je to nejlepší vytřásadlo na světe. Je vidět, že jsi v takovém autě nikdy nejel, protože už by jsi do něj nikdy nesedl.
       Pokud jsi měl mrazák a jiné věci za socialismu bez čekání, bez úplatku, tak jsi byl jedině prominentní chlapeček nějakého kovaného komunisty. Můžeš potom děkovat Havlovi, že takové jako jsi ty neposlal rovnou na šibenici.
   • jen mě udivuje že když byl stav tak tristní že se vůbec někomu podařilo přežít .. ale když to přečkal i exemplář jako ty
    • Jenom hlupák jako ty by potřeboval vojnu aby věděl co to je hrůzu, kdo to nezažil nepochopí. Když se válčí jinde to nevadí, hlavně když mi dům stojí a mam co jíst. Škoda slov pro nerozumného.
     • A co tlachal jako ty zažil kromě toho že mu spoďáry přiskříply koule ... přestaň kecat poučky ze stranického tisku protože ukecanejch jako ty je na každým rohu do tuctu dvacet
 • Od II. svět. války je Rusko významnou zbrojní mocností, která produkuje špičkové zbraně. Takže nynější úspěch ruských zbraní není nějaké novum.
  • Co je na tom, že je zbrojní mocností, řekni mi na co to je? Zbraně, zbraně a zase jenom zbraně. Nejvíce teroristických akcí se děje s Ruským samopalem, to mají být na co hrdi.
   Špišková zbraň mi nedá jídlo do talíře, ale zabiju s tím více lidí, to je terno, určitě si koupím Ruský samopal když mají tak, dobré zbraně, jenom nevím co s ním budu dělat. Jaký rozum takové dílo. Nemám zájem o špičkovou zbraň, ale mam zájem o kvalitní pitnou vodu, spokojené děti co mají šťastné dětství, kterým mohu koupit co jim udělá radost, budou se vzdělávat a vymýšlet techniku která lidem ušetří dřinu a práci. Lidé co si budou stavět krásné domy a v nich spokojeně žít. Nebudu vymýšlet zbraně co to všechno zničí a lidi zabijí a spousta dětí připraví o rodiče!!!! Máš rozum hlupáka a měl by jsi se nad sebou zamyslet.
   • chudáku,USA rozeštvala celý svět,kdyby rusko nemělo špičkovou armádu a zbraně,už by amerika exportovala tu svoji zrůdnou demokreatůru ve formě války a utrpení až do moskvy
   • Chceš li mír, připravuj se na válku. Svět v míru je ještě utopie. Ještě nejsme tak daleko. A podíváme li se na to, co se děje okolo nás, tak naopak, potřebujeme silnou a dobře vybavenou armádu jako sůl. U domu máš taky psa na hlídání a neznamená to, že každý den nějakého zloděje pokouše. Prevence.

    Jasné, nejen USA a další čumí na to, jak se Rusům podařilo vymyslet a vyrobit nové účinné zbraně. I na to, jaký to může být pro ně dobrý kšeft. Tak snad zase USA a EU vymyslí nějaké sankce, ne? *14*
    • Tak si postav doma bunkr, kup si samopal a připrav se bojovat. Hochu já ti na válku kašlu. Raději si dám kávu a budu čekat až přijde asi kdo? Rus, Američan nebo Muslim? Všichni říkají my nic, my bojujeme za mír. Kdo je věčí lhář, nakonec tě přejede auto na přechodu.
     • Nic si stavět nebudu, samopal si nekoupím, páč to není možné (myslíš li zbraň, který střílí dávkou). Ta má první věta je historický vzkaz klasika, ne moje....
      • Nic si nestavěj a vykopej si zemjanku, pokud dochází argument a píšeš vzkas od klasika, je mi tě líto. První věta? Jinou jsi nenapsal, tak proč na něco reaguješ?
 • Kvalita ruské techniky nepotřebuje reklamu. Šrot krpounů, co stojí na každé pumpě, se bez reklamy neobejde.
 • 11:20 Ruský ledoborec Jauza vyplul z černomořského Novorossijska do syrského Tartúsu krátce po 14. březnu, kdy prezident Vladimir Putin ohlásil částečné stažení ruských sil ze Sýrie. Podle agentury Reuters ale těžce naložená loď pluje k Sýrii zřejmě s novou dodávkou zbraní

  Prosím o zdroj informace
  • Sovětský svaz - mírová hráz... nebo ne?
   • Jan- b l b
 • Ano.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit