Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takže pokud tomu dobře rozumím tak tam amíci rozsévali mír a demokracii nějakými zbrojními sra - kami že se jim to za ta dlouhá léta nepodařilo,anebo to ani nechtěli,taky se jim hodila Sýrie jako střelnice
  • Stojíte? Sedněte si! Poslechněte si prvních cca 15 minut rádiového rozhovoru (host senátor Doubrava) a připravte si sklenku tvrdého alkoholu, budete ji potřebovat! Uniklé tajné informace z nejvyšších církevních míst...

    https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=926903594045398&id=209454072457024
    • Já bych to neviděl tak horký! Oni špatně uvedli datum !Je potřeba vše posunout o
      jeden rok ! Nejvíc budou naštvaní ti co se těší třeba na "zlatou svatbu " a najednou rozvod !
      • I přes ty detaily s datumem, jiným prezidentem EU, se podívej na dnešní zprávy z okolí Libye. Britské, německé a italské lodě nakládají jejich nelegály na lodě... s cílem Evropa!!! A to se hovoří i o 800 tisících Somálců, Lybijců a dalších...nikoliv Syřanů!!! Tak do "píp" kde to jsme? A podobnost s tím církevním dokumentem je čistě náhodná? *16* *16* *16*
    • Mám za sebou hodinu a mazec.
      • To já taky. jasně, Van Rompuy už není prezidentem, ale datum podepsání toho dokumentu je prosinec 2015. Docela by mne zajímal postoj senátora v rámci senátu, zda tuto věc bude řešit, nebo skončí jako "hoax". Ta imigrace muslimů do Evropy a nepochopitelný postoj Merkelové totiž do tohoto zapadá. Jak Van Rompuy, tak Merkelová jsou členy buď Bilderbergu, nebo Trilaterární komise. A také, stejní členové těchto skupin jsou Schwarzenberg, Vondra a další naši politici. Postoj Schwarzenberga je taky stejně podivným.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit