Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je zajímavé, kde našel komentátor CNN své místo pri pohledu na vojáka z betonu. Je jisté že prichází s čistou duší ??????????? Utrpení národú si asi neumí prečíst, vždiť ho jeho predci spúsobovali a spúsobují
  • Hm, hm, pěkné. Ale víte co to bude za slávu až už bude stát pomník s posmrtnou maskou toho zdejšího hradního prolhaného ožralého křiváka?? Jóóó to bude slávy, to bude jásotu. Doufejme, že se dočkáme co nejdříve.
    • Snad stačí, že se po něm jmenuje letiště.
  • Jsem střelec, ale moje kuličky co nosím v pytlíku jsou jako hrášky.
    ,,
  • rusko by nejradši zakázalo veškerou novinářskou verbeš. Ale zakázat je pro ně ještě dobrý, běda když putin začne situaci řešit po kágébácku (viz politkovská a dalších několik stovek zavražděných) *8* *8* *8*
    • Nejen stovek, tisíců a možná i statisíců zavražděných!
    • Ty jseš blb, viď.
      • Vždyť má naprostou pravdu - KGB skček putin je jen obyčejná komoušská kreatura, která se nebude s nikým "mazat" a hezky po "bolševicku" si to sním zpraví - přejede ho tramvaj, spadne z mostu, umrzne na Sibiři, ..... Je to prostě jen obyčejný komouš, tak není čemu se divit.
      • holá fakta, holá skutečnost, vole
  • Je kolem toho dost řevu. Nikdo ale nenapsal, jaký pomníky jsou do této ankety ještě zařazeny.
    Posuzování je tak trochu mimo, pokud není pochopena doba,kdy monumenty byly vystavěny.
    • Částečně máte pravdu, nea druhou stranu doufám uznáte, že všechna uvedená jsou opravdu nechutná "obludária".
      • Lituji, ale uveden je akorát jeden kus.
  • Já jsem Tečka poserte se komoušové!
    .
    • to poznam ze si tecka(nicka) cocote.. to je normalni u vas ve vasem kmenu *ebilu. asi budes fuerer bo ses na zavreni. nemel bys chodit mezi lidi.
      • Tečka už se tady pochlubil, že byl na klecovém lůžku, když pokousal ošetřovatele.
    • Jseš jen ho.no na mojí botě. A pěkně smrdíš bl.be...
    • A já čínskej bůh srandy degéne *16*
  • Tečka zase krade nicky, ten gauner dostane jednou takovou bombu do tlamy že skončí na IPCe!
    • už nic nenapíše, prý mu blbne systém nejen v palici, ale i v kompu. Bohužel i databáze v beřkovicích. *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Mám dojem, že nicky kradoucí modré straky pracují v součinnosti a že jsou to přímo placení provokatéři. Z jedné IP chodí 3 nesouhlasné hlasy najednou a vždy vědí kdo je kdo. Což u normálních lidí nelze. Vyznačují se prostotou názoru i duše. Vždy zničí diskuzi myslím si že dost chytrých lidí absolutně zkreslenými názory. Je možné, že jde pouze o jednoho xindla, který má MAC clone soft.
    • Platí je ta eštébácká svi..ě z HEJ
    • Proč ses hlupáku přiznal že nejseš ten normální, ale právě takový ten xindl !?
      • Já nicky nekradu a už vůbec si nepíšu body ty potrate!
  • Mi komunisti se na Americké pořady nedíváme protože se nám nelíbí. Třeba MASH je uplná blbost. Nebo Krok za krokem nebo Alf. Hrozné seriály!!! Fuj! A na ty filmy se už vůbec nedá dívat!
    • Provokatére,když pišeš pod jménem komunistů,tak to piš bez chyb protože pionýři a svaz mládeže museli mít 1 a 2,s takovou bys byl vyzařen do zvláštní školy,ubožáku!!!!!!!!!!!!!!
      Jinak my máme jinou mentalitu myšlení,né amerikánskou,kde je plno násilí a hrubosti.No,jo jiný stát,jiný mrav.
    • Boha, ty si chlupaty kosoctverec jak vrata!
    • Spíše by to chtělo prolhaná tlamo umět opravdové základy češtiny, když už jsi jinak blb na entou *16*
      • Kdybys nebyl kokotem, nestal by ses vypatlaným ERA komoušem!
        • Dostaneš tečko takovou pecku do tlamy že se zlomíš, gaunere!!
  • Obdivuji nicky KENDY a AVE, že se snaží tupcům, co jsou rádi že udrží stolici a musí je krmit, něco vysvětlovat. 5 Let jsem zde a dodnes se mi to nepovedlo. Je to zbytečná práce. Jsou to zatrpklý chudáci, které ani do strany nechtěli jak jsou tupý. Tak tady žvatlají své tlachy a kradou nicky. Jsou to stejné nuly, jako byla včera ta ohavná čůza zlodějská v událostech. Jen aby jste věděli s kým si píšete a jaké sr-čky v jejich ubohosti utvrzujete. *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit