Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • juste a ty si přeješ válku, ty zaprodanče?

  • To tady poslouchám již skoro 30 let,ale týká se to spíš dolaru.Ještě,že je nadhodnocen.Přehlídka toho byla důkazem .Foldynovi fandím a těm šaškům Hamáčkovi apod.nikdy.Nemáme ani úctu k lidem,kteří položili své životy za naší pochybnou svobodu.Včera jsem jim dal holt za ty zde píšící ubožáky.
  • Rozbít funkční zemi a její infrastrukturu, aby si pak mohli hrát na humanitární pomoc a dokončit dílo zkázy a vyrabovat její bohatství. Jestli je tohle mírotvorná politika západu, tak se stydím za to, že jsme se v roce 1989 začali účastnit tohoto mezinárodního podvodu.
  • Aby se Austrálie nedivila,až ji někdo vymaže z povrchu zemského jako varování. Myslím,že by nikomu nechyběli klokani.
    Buďte rádi,že byl Putin zdrženlivý vůči všehoschopným mongolům s příčeskem.
  • Makaku kde jsou ti vyděšení soudruzi kapitalisté s totální kapitulace Donalda Trumpa, kde jsou Makaku ?
  • Makaku kde jsi ?
    • Myslíš Zrzavého Veškrnu nebo orangutana Trumpetu?
  • Chybí mi tady aktuální zpráva,kdo rozpoutává války ve světě.Je to USA,Francie,Anglie,naší spojenci?Havlíčku chrchlo Havle kam jsi zatáhl tuto krásnou zem?Myslím,že si to Putin nenechá líbit tak se hujeři USA a agresorů připravte,půjdete do války.My svámi,ale nepůjdem !Budete mít šanci se předvést ,ale u klávesnice to nebude.Já voják budu stát na správné straně ,né té imperialistické.Žádní běženci tady nebudou.V tomto případě měla Merklová rozum,nepřipojila se!
  • Totální kapitulace Donalda Trumpa měla vypadat takhle ? Makaku co se sakra stalo ? Koukal jsi na zprávy ?
  • juste jako prognostik a vizionář jsi pičoidní kunděj. viz ranní útok v Sýrii
    • Co je to, prosím, "pičoidní kunděj"? *6*
      • Ty Sajmone, ty!
  • Státní dluh USA v astronomické výši 27 bilionů USD,zřejmě nedá spát mnoha Američanům.
    Proto jakákoliv příležitost k vojenské akci je vhodná k uspokojení amerických zbrojařů,toužících po zisku.A už se taková příležitost vytvořila,tentokráte ve válkou zničené Sýrii.USA si vzalo na pomoc Británii a Francii,kteří poslušně souhlasili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit