Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Putka, chuj s kuním ksichtem a prasečima očkama! Válečný žločinec s prázdnou mozkovnou!
  • Když jsi si půjčil tak zaplať. To nejde jen brát a na dárce pořád nadávat. Tomu taká brzo dojde trpělivost a pak se fašouni pos...! Jen aby to nemělo dopad na nás. Měli bychom na Ukrajinu poslat našeho Zvorálka jako odborníka na mezinárodní dění. Měl by se tam přemístit napořád!
  • Uvedenou akcí proti Ukrajině začíná Rusko rozjíždět to,co skončí uzavřením produktovodů z Ruska pro celou EU a Ukrajinu a ukončení obchodní výměny mezi Ruskem a EU a též Ukrajinou.
  • Ukrajina si zvolila fašisty a ti neumějí nic, kromě boření. Silně mi připomínají havloid a celý disent! Teď bude muset Ukrajina zaplatit za všechno a nebude se jí to ani trochu líbit.
    • Putka vypadá špatně! Rozesírá se mu jeho dílo!
    • Ty hňupe, bastarde putinovský s ksichtem kuním a prasečínma očkama!
    • Stando, furt a stále bolševická picha!
  • Režim již zahnívá.http://studlar.blog.idnes.cz/c/396352/Soucasny-kapitalismus-Obchod-se-smrti-podvody-a-dluhy.html
  • tak Rusko hrozí ????!!!! A co dělá čekostán vůči anglii za příspěvky v nezaměstnanosti ?? co ty tisíce exekucí v čekostánu ?? Aha tydy se nehrozí,tady se přímo bere ,ale když se někdo jiný-potažmo Rusko hlásí o své peníze tak jsou špatní,musí se na to upozornit co si to dovolili chtít právo a své peníze !!!! To si přeci můžou dovolit jen bankéři západu,kapitalisti,potažmo ussa bo eu....
    Namočit na celý ten die kurve
  • Takže plán mezinárodních zlodějů Ukrajinu zadlužit a pak vykrást úspěšně pokračuje. A to je přesně cíl Evropské unie a Amerických zlodějů.
  • to se asi ten zemský škůdce Kalousek z TOPtenkopf 09 zase na truc ožere jak ruskej mužik, když ukáčka budou muset platit.....
    • Ten je ožralý už pořád, Babiš o tom hovořil u nás v Liberci v Koloseu a sál řval smíchy. Dosněmovny druhý den přišel až v 11 hod. a byl tam bez něho klid na práci. žádné obstrukce.
  • To je teda titulek jako hrom, někdo mi hrozí že mu musím vrátit co jsem si půjčil, připadám si už jako v něčem neskutečném!!
    • mně to taky příjde na palici, jestli ti amíci nám všem již nepřipravili nějaký Matrix..... *1* *1* *1*
  • Tak tohle bude definitivní konec samozvané, vzbouřenecké kliky, ukrajinských fašistů. Pokud se nenažraní oligarchové společně nesloží a nezaplatí Rusku, za odebraný plyn, lze očekávat, v zimních měsících nový Majdan, kde nespokojení Ukrajinci, svrhnou fašistický režim i s nikým nevoleným premiérem Jaceňukem. Očekávám že čeští fašiské, z extrémistických organizací TROP 09 a ODS, budou horovat, u evropských byrokratů, o jakoukoliv podporu, zmírajícího režimu samozvaných teroristů.
    • V Česku to chce krutou revoluci a všechen ten politický dobytek,který se ,díky troubovitosti obyčejného českého blba,po komunistech prolhal k moci,na katovských mučírnách,odporážet co nejkrutějším způsobem a navíc znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.
    • Zloději nicku, dost ubohé.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit